Rodzinny samochód na dłuższe trasy?

trik01
Forumowicz
Forumowicz

Re: Rodzinny samochód na dłuższe trasy?

Postautor: trik01 » 19 paź 2019, 00:58

Podczas takich tras to zdecydowanie się przydaje taki auto gps . Nie ma dzięki temu problemu jak w nieznanym miejscu zostawiamy samochód, żeby go później zlokalizować. Mały gadżet, a jaki przydatny. U nas w te minione wakacje nie raz się przydał.

karolgdula
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: karolgdula » 21 paź 2019, 10:47

Jak jeździć na długie trasy to tylko bezpiecznie, sam z rodziną często jeżdżę na wakacje autem - moje dziewczyny trochę zrzędzą, że wolałyby samolotem, bo szybciej, ale dla mnie to nie to samo :D Na takie długie podróże znalazłem sobie kamerkę viofo a119s. Mogę z czystym sumieniem polecić, bo naprawdę się sprawdza - raz nam się zdarzyła kolizja i dzięki kamerce wszystko się nagrało. No i pomaga w wielu innych rzeczach, ale trzeba samemu przetestować. Jakby ktoś chciał sprawdzić, to podaje link: https://sklephadron.pl/wideorejestrator-1ch/5345-kamera-samochodowa-viofo-a119-v3-gps.html
telekamera
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: telekamera » 07 lis 2019, 15:48

ja mieszkam na podkarpaciu i za autem często się jeździ do innych miast. Przegląda się Internet i ogłoszenia. Myśmy swoje auto znaleźli przez https://www.czestochowiak.pl/
Awatar użytkownika
clifton85
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: clifton85 » 08 lis 2019, 11:35

Podróże samochodem są super.
Awatar użytkownika
pinkie.glover
Forumowicz
Forumowicz