HEK Cosmetics - Wasze opinie

forum motoryzacyjne
DamianSom
Level 1
Level 1

HEK Cosmetics - Wasze opinie

Postautor: DamianSom » 16 lip 2019, 14:46

Czy macie może doświadczenie w zakresie auto detailingu? Jeśli tak, to czy słyszeliście może o produktach od HEK Cosmetics ponieważ zależy mi na wysokiej jakości rozwiązaniach, aby klienci byli jak najbardziej zadowoleni. Postanowiłem też trochę zmienić zakres świadczonych usług jednocześnie szukając porządnego dostawcy.
Za każdą podpowiedź byłbym naprawdę wdzięczny!
Pozdrawiam :)
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Re: HEK Cosmetics - Wasze opinie

Postautor: JarekM » 29 lip 2019, 08:50

Oczywiście, że słyszałem i na ten moment to jeden z moich ulubionych producentów jeśli chodzi o kosmetyki samochodowe. Przede wszystkim bardzo bogaty skład, do tego szeroka lista wyboru zarówno do nadwozia, jak i wnętrza oraz dobra cena. Jeśli chcesz mieć cały przekrój ich produktów to sprawdź - https://max-trade.pl/e-sklep/brand/hek-cosmetics/ gdzie zostały bardzo dokładnie przedstawione wraz z pełnym opisem oraz informacjami. Szczególnie co do wosku, aktywnej piany i do wnętrza Multicleaner Gold APC nie mam najmniejszych zastrzeżeń bo czyści dokładnie i do tego dobrze pachnie.
Pitros
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pitros » 06 sie 2019, 12:30

JarekM pisze:Oczywiście, że słyszałem i na ten moment to jeden z moich ulubionych producentów jeśli chodzi o kosmetyki samochodowe. Przede wszystkim bardzo bogaty skład, do tego szeroka lista wyboru zarówno do nadwozia, jak i wnętrza oraz dobra cena. Jeśli chcesz mieć cały przekrój ich produktów to sprawdź - https://max-trade.pl/e-sklep/brand/hek-cosmetics/ gdzie zostały bardzo dokładnie przedstawione wraz z pełnym opisem oraz informacjami. Szczególnie co do wosku, aktywnej piany i do wnętrza Multicleaner Gold APC nie mam najmniejszych zastrzeżeń bo czyści dokładnie i do tego dobrze pachnie.

Zgodzę się jak najbardziej, jednak jak już chcecie sprawdzić je w swoim studiu autodetailingu to także polecam zwrócić uwagę na bezpośrednio ich stronę internetową https://hekcosmetics.com/ gdzie jest formularz kontaktowy oraz możliwość pobrania katalogów z dokładniejszymi informacjami na temat poszczególnych produktów.
pieknyolek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pieknyolek » 08 sie 2019, 11:17

MarcinM
Level 1
Level 1

Postautor: MarcinM » 13 sie 2019, 23:24

Bardzo fajnie się ten temat zapowiada :) Mam nadzieję, że znajdziesz odpowiednie kosmetyki samochodowe do pięknego utrzymania auta od strony zewnętrznej, jak i wnętrza. Będę tutaj zaglądał i może też na coś się zdecyduję, aby przywrócić moje autko do odpowiedniego stanu.

Wróć do „Motoryzacja”