ładowarki - którą wybrać?

forum motoryzacyjne
ktoto
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2019, 15:40

ładowarki - którą wybrać?

Postautor: ktoto » 25 lut 2019, 15:44

Cześć Wszystkim
wiem, że moze temat nie jest jakiś mega popularny, ale liczę na to że znajdzie się ktoś, kto mimo wszystko, pomoże ;) zastanawiam się już od dłuższego czasu nad wzięciem kredytu na ładowarkę do firmy - byłem nawet u doradcy i teraz właściwie jedynym krokiem ostatnim ma być wybór sprzętu i podpisanie umów - kredytowej oraz zakupu. Nie ukrywam, że nie są to małe pieniądze. Kredyt na 15 lat, ma zwrócić się dzięki sprzętowi szybciej, no ale wiecie jak to jest - może być różnie. Dlatego chciałem prosić kogoś o radę, pisałem już na specjalistycznych forach ale w sumie nadal wiem tyle co nic, chodzi mi o ładowarki, różne rodzaje - tak jak tutaj np. I które są najlepsze? Rozważam raczej takie przegubowe lub jednonaczyniowe - na pewno nei obrotowe, bo chodzi mi głównie o duży udźwig a nie wysokość podnoszenia. Ale co byście mi doradzili?
BruceLee
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2019, 17:33

Re: ładowarki - którą wybrać?

Postautor: BruceLee » 11 mar 2019, 17:45

Ktoto, ja bym Ci poradził zakup ładowarki przegubowej - sam taką mam od kilku lat i znakomicie się sprawdza. Myślę też, że tego rodzaju ładowarki są najszerzej dostępne na rynku - wiodący dealrzy posiadają co najmniej kilka solidnych modeli tego rodzaju wózków w swojej ofercie. Dobrze by było, jakbyś podał widełki cenowe - od kwoty, jaką możesz zapłacić, zależy wiele różnych funkcjonalności takiej ładowarki. Tutaj znajdziesz trochę informacji, przede wszystkim sam jednak musisz sobie zadać pytanie, czego oczekujesz od takiego sprzętu ;)

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość