Jakie OC dla młodego kierowcy

forum motoryzacyjne
igmk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 25 lis 2018, 11:51

Jakie OC dla młodego kierowcy

Postautor: igmk » 25 lis 2018, 11:57

Które towarzystwa ubezpieczeniowe będą miąły korzystne warunki na ubezpieczenie OC dla młodych kierowców. Czyli takich którzy nie dawno zdali prawo jazdy i planują zakupić swój pierwszy samochód.
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie OC dla młodego kierowcy

Postautor: miastowy » 26 lis 2018, 11:39

Młodzi kierowcy nie mają lekko. Nie mają lekko, bo wg statystyk popełniają trochę więcej zdarzeń drogowych, kolizji których są sprawcami. Wynika to z kilku względów, brawury, braku doświadczenia itd.
A oprócz tego co nauczymy się na kursie, dochodzi jeszcze pewne doświadczenie, obycie na drodze którego młodym po prostu brakuje - i o to jest efekt, że mają 2 lub nawet 3x droższe OC.
OC wszędzie jest sprzedawane na takich samych warunkach. Polecam zainteresować się jeszcze https://superpolisa.pl/
Assenoiss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2018, 17:13

Re: Jakie OC dla młodego kierowcy

Postautor: Assenoiss » 26 lis 2018, 18:07

Każdy samochód ma inaczej naliczane OC. Zależy to od marki, roku produkcji, pojemności silnika, a nawet od kolor karoserii (!). Jeśli chcesz poznać najlepszą ofertę dla siebie, idź do agenta ubezpieczeniowego, który ma porównywarki wielu różnych ubezpieczycieli. Co za tym idzie, może Ci wybrać to najtańsze. Ja płaciłem OC w maju i najlepszą ofertę miało HDI. Teraz mogło się to jednak zmienić, dlatego polecam Ci iść do kogoś, kto ma porównywarkę.
mototoronto2018
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 25 paź 2018, 19:56

Re: Jakie OC dla młodego kierowcy

Postautor: mototoronto2018 » 16 gru 2018, 17:51

Sprawdź ofertę ubezpieczeń w Timoto: ubezpieczenia Gorlice. znajdziesz na pewno doradcę, który wie co i jak
mkomski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2018, 08:26

Re: Jakie OC dla młodego kierowcy

Postautor: mkomski » 17 gru 2018, 08:32

Młodzi kierowcy zazwyczaj traktowani są przez ubezpieczycieli jako mogący częściej stwarzać ryzyko na drodze niż Ci doświadczeni dlatego często te cenny są też wyższe. Pod uwagę brane jest kilka czynników i polecam porównać sobie oferty u różnych ubezpieczycieli. Na https://jgumieniak.ebrokerpartner.pl/#/ ... zenia-acoc masz szybki dostęp do dobrych opcji ubezpieczenia, przejrzyj sobie
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: Jakie OC dla młodego kierowcy

Postautor: rozaluksemburg » 04 sty 2019, 08:48

A nie rozważałeś może tego, by od razu zaopatrzyć się w AC? Wiem, że w przeciwieństwie do OC nie jest ono obowiązkowe, ale naprawdę bardzo opłaca się w nie zaopatrzyć – wiem z własnego doświadczenia i dlatego tak gorąco polecam. Osobiście bardzo przypadła mi do gusta ta oferta: https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... -autocasco i polecam ją sobie sprawdzić, chociażby tak wstępnie. Ale jeżeli interesuje Cię tylko i wyłącznie OC, to także mają bardzo fajną ofertę w tej kwestii.
altis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 lut 2019, 11:31
Kontaktowanie:

Re: Jakie OC dla młodego kierowcy

Postautor: altis » 07 lut 2019, 11:34

najlepiej udaj się multiubezpieczeń, coś Ci wybiorą

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość