Auto-Res Opinie

forum motoryzacyjne
Pitros
Forumowicz
Forumowicz

Auto-Res Opinie

Postautor: Pitros » 19 wrz 2018, 10:21

Czy znajdę może tutaj osoby z Rzeszowa bądź okolic które będą w stanie mi doradzić co do wyboru serwisu dla Fiata Tipo. Kilka miesięcy temu przeprowadziliśmy się z zoną do tego miasta ze względów zawodowych io potrzebuję sprawdzone serwisu aso do którego warto odstawić samochód na naprawę oraz przeglądy. Szukając trafiłem na Auto-Res, co sądzicie warto?

EmilCh
Forumowicz
Forumowicz

Re: Auto-Res Opinie

Postautor: EmilCh » 20 wrz 2018, 10:10

Bardzo dobre pytanie :) Jeżeli chodzi o wybór serwisu to byłem w zeszłym miesiącu pierwszy raz w Auto-Res i spostrzeżenia na ten moment są naprawdę pozytywne. Przede wszystkim miła obsługa oraz mechanicy którzy widać od razu że znają się na swoim fachu. Od razu wycenili usługę i zajęli się naprawą od ręki
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JarekM » 23 wrz 2018, 10:55

Jak najbardziej, nie masz się czego obawiać. Mają nie tylko świetny salon, ale również serwis który realizuje usługi na wysokim poziomie więc twoim Fiatem na pewno zajmą się w pełni profesjonalnie. Ja ostatnio byłem na wymianie klocków, tarcz oraz płynu hamulcowego. Od obsługi telefonicznej, aż po kontakt z mechanikami nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawy zawsze wykonane dobrze i po rozsądnej cenie jak na Rzeszów, podsumowując nie ma zamiaru szukać innego miejsca, co jest wystarczającym potwierdzeniem ich jakości :)
DamianSom
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: DamianSom » 11 paź 2018, 12:41

Jeżeli jest to dość nowe auto to jak najbardziej autoryzowany serwis jest tutaj odpowiednią opcją. W moim przypadku również Auto-Res Rzeszów spisuje się naprawdę dobrze. Serwis o bardzo wysokim poziomie obsługi, dobrych cenach i również salonie na miejscu w którym sam kupiłem auto Hyundai i30 w niezłej cenie.
guzior
Level 1
Level 1

Postautor: guzior » 16 paź 2018, 18:02

Wszystko w tym temacie zostało fajnie rozpracowane na stronie https://www.moto.info.pl/vw-polo-spalan ... generacji/ poczytaj sobie na ten temat, a dowiesz się wszystkiego co jest Ci potrzebne.
Pitros
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pitros » 17 paź 2018, 12:39

Dziękuję bardzo za Wasze odpowiedzi. Widzę, że jednak jest sporo pozytywnych opinii na ich temat, także sprawdzę jak to dokładnie wygląda + oczywiście wasze inne propozycje i jak tylko będzie po wyborze i wykonanej usłudze na pewno podzielę sie z Wami odpowiednimi informacji. A teraz jeszcze raz dzięki!

Wróć do „Motoryzacja”