Jaki większy samochód dla rodziny?

forum motoryzacyjne
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Jaki większy samochód dla rodziny?

Postautor: JarekM » 17 wrz 2018, 09:20

Jakie macie samochody? Szukam właśnie czegoś nowego ponieważ niedługo na świat przychodzi nam drugie dziecko i chciałbym kupić coś większego aby dzieciaki, wszystkie zakupy czy też rzeczy na rodzinne wyjazdy się w nim pomieściły. Co proponujecie? Myślałem nad SUV-em :)

DamianSom
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jaki większy samochód dla rodziny?

Postautor: DamianSom » 18 wrz 2018, 09:04

Również myślę, ze to najrozsądniejsze rozwiązanie, ewentualnie kombi, aczkolwiek SUV lepiej sobie poradzi na trudnych drogach za miastem. A może sprawdź model CR-V od Hondy. Przestronny piękny i jednocześnie niezawodny. Kilka fajnych materiałów na jego temat znajdziesz na kanale YT HondaPlaza i też w przypadku zainteresowania możesz przetestować go u nich w salonie.
Pitros
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pitros » 19 wrz 2018, 08:38

Również byłbym za samochodem od japońskich producentów, a to ze względu na wysoką jakość oraz styl jakim rzeczywiście wyróżniają się od wielu lat. Poza tym zazwyczaj najdłużej trzymają swoją cenę co jest dobre przy ewentualnej odsprzedaży. Ja mam podobne zdanie co mój poprzednik abyś trochę lepiej zorientował się w ofertach również przeglądając strony różnych salonów ( w tym HondaPlaza) i może również coś w zakresie modeli używanych trafisz fajnego w przystępnej cenie. Mi się udało Civica u nich i to z przedłużoną gwarancją dzięki Honda Quality Plus.
MarcinM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MarcinM » 23 wrz 2018, 11:48

No tak też nie ma co kupować samochodu w ciemno. Lepiej będzie jeżeli dokładnie sprawdzisz opinie na różnych forach na co zwrócić uwagę przed zakupem, co może być odpowiedniego w twoim przypadku i gdzie go szukać. Mi również wydaje się, że takie miejsca jak HondaPlaza są najlepszą opcją przy zakupie aut używanych bo może cena będzie trochę wyższa niż z rąk prywatnych ale za to samochód jest dokładnie sprawdzony od strony technicznej więc nie kupujesz kota w worku i tym samym nie narażasz się na duże koszta bez duże usterki które często osoba sprzedająca stara się ukryć.
guzior
Level 1
Level 1

Postautor: guzior » 16 paź 2018, 17:12

Ja natomiast na Twoim miejscu poszukałabym odpowiedzi w tym pytaniu na stronie https://www.moto.info.pl/czesci-do-samo ... ykanskich/ tam jest cały ogrom tematów na ten temat, więc z pewnością się tam odnajdziesz.
motochlopak
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: motochlopak » 25 paź 2018, 13:30

A jak duży samochód to ma być?

U nas w wypożyczalni dostawczaków w Krakowie mamy większe auta. Nie wiem, czy aż taki wielki samochód potrzebujesz, ale jakby zamontować z tyłu dodatkowe siedzenia to by było całkiem przyjemnie :)
brygdus
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: brygdus » 25 paź 2018, 14:55

Jeśli szukasz jakiegoś większego samochodu (np. w typie SUVa) to osobiście polecam modele Renault: https://www.renault.pl/. Taki Kadjar prowadzi się bardzo fajnie, a do tego - nie ukrywajmy - auto naprawdę fajnie się prezentuje - z zewnątrz jak i z wewnątrz :)
kiffi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kiffi » 30 paź 2018, 08:53

Pooglądałbym teraz mazdy na Twoim miejscu, bo mają kilka naprawdę super samochodów ktore sprawdzą się jako rodzinne. My kupowalismy w Częstochowie ich autko - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ Jak podjedziecie do tego salonu to na pewno doradzą i możecie też iść na jazdę próbną
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: drzewiasty » 03 lis 2018, 13:05

Pamiętaj, że im większe auto tym droższe w utrzymaniu. Jest cięższe więc większy i mocniejszy silnik by się przydał, przez co więcej pali i potrzebuje więcej prądu do rozruchu, czyli akumulator samochodowy musi być większy. :zalamany:

Wróć do „Motoryzacja”