Testy teoretyczne na prawo jazdy - aktualne

forum motoryzacyjne
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Testy teoretyczne na prawo jazdy - aktualne

Postautor: saraa » 07 mar 2018, 08:12

Szukam aktualnych testów na prawo jazdy. Tzn takich które później będą na prawdziwym egzaminie teoretycznym na prawo jazdy. Wiem, że są na stronie ministerstwa infrastruktury, ale trudno sie z nich uczyć, ze względu na formę.
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Testy teoretyczne na prawo jazdy - aktualne

Postautor: miastowy » 08 mar 2018, 07:21

Jest przecież wiele stron które posiadają takie rzeczy w swojej ofercie.
Proponuję sprawdzić np tutaj https://www.ltesty.pl/ - witryna na której znajdziesz aktualne testy. A jest czego się uczyć, bo aktualnie pytań na prawo jazdy jest ponad 2000. Z tej puli losowanych jest 32 za które maksymalnie można uzyskać 74 pkt. Zdać można po uzyskaniu nie mniej niż 68 pkt, czyli około 92% wszystkich odpowiedzi powinno być poprawne.
Wrzucam demo: https://www.ltesty.pl/demo/69 - można w ten sposób rozwiązać przykładowy test.
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: Testy teoretyczne na prawo jazdy - aktualne

Postautor: sowbar81 » 30 sie 2018, 10:47

Dzięki. Również szukam takich rzeczy, bo motywuję syna do zrobienia prawa jazdy :) Jak myślicie, czy taki kurs kierowcy rajdowego będzie dla niego odpowiednim motywatorem? Zawsze pasjonował się rajdami, więc będzie mógł wreszcie zasmakować tej przygody sam. Ale najpierw prawko...
Awatar użytkownika
timalowal2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2018, 17:54

Re: Testy teoretyczne na prawo jazdy - aktualne

Postautor: timalowal2 » 11 wrz 2018, 15:47

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Jestem pewien, że mi się to przyda :)
marekk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:00

Re: Testy teoretyczne na prawo jazdy - aktualne

Postautor: marekk » 20 wrz 2018, 18:24

Na pewno się przyda bo jeśli zamierzasz robić prawko to musisz dobrze wybrać szkołę jazdy, najlepiej tak jak ja z polecenia - Motostart na Racławickiej ale jak Ci nie pasuje ta lokalizacja to mają więcej punktów w mieście i bez problemu blisko siebie coś znajdziesz

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość