Kosmetyka samochodu - dbacie?

forum motoryzacyjne
Roxi
Level 2
Level 2

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: Roxi » 16 sty 2019, 10:06

Bardzo ważne jest to, aby odpowiednio dbać o tapicerkę w samochodzie. Środki do pielęgnacji samochodowej tapicerki znajdziesz na przykład w sklepie internetowym https://multirenowacja.pl/. Dzięki takim produktom można też odnowić skórzane samochodowe tapicerki.
manderek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: manderek » 26 sty 2019, 10:32

Oczywiście, że tak - mój samochód jest zdecydowanie moim oczkiem w głowie :rotfl:
teravita
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: teravita » 18 cze 2019, 15:08

Kiedyś mi się nie chciało, ale teraz to dbam mega, mega... w zasadzie niby to tylko lakier czy tapicerka, ale potem można odsprzedać autko drożej o tysiaczka lub dwa, jeżeli ładnie wyglądają... tym bradziej, ze taraz są i myjnie bardzo wygodne, ale także kosmetyki do aut ułatwiające czyszczenie i pielęgnację samochodu.
DamianSom
Level 2
Level 2

Postautor: DamianSom » 30 sie 2019, 14:13

Oczywiście, że tak! Ja uwielbiam motoryzację i nie wyobrażam sobie, abym mógł nie dbać o swoje auto. Dlatego jeśli chodzi o wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji auta to stawiam wyłącznie na sprawdzonych producentów oraz najwyższą jakość co do składu. Jeśli także szukacie nowych rozwiązań to polecam sprawdzić ofertę Hek Cosmetics https://hekcosmetics.com/ u którego znajdziesz zarówno propozycje do wnętrz, ale i nadwozia (wraz z felgami). Ceny także są konkurencyjne, więc moi znajomi używają ich również w swoich salonach auto detailingu.
robertool
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: robertool » 16 wrz 2019, 14:28

Twoje auto utraciło dawny blask? Chciałbyś, aby znów wyglądało jak w dniu odbioru z salonu? Jest taka opcja wystarczy, że skorzystasz z usług http://shineride.pl , którzy nie tylko odnowią Twój samochód, ale przede wszystkim indywidualnie dopasują rodzaj usługi do stanu w jakim znajduje się samochód tak, by efekt utrzymał się jak najdłużej.
Racjonalny
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Racjonalny » 08 kwie 2020, 16:01

Ja od wielu lat zwracam uwagę na stan wizualny mojego auta. Dlatego też stosuje wosk do samochodu, który ma konserwować lakier mojego pojazdu i jednocześnie podkreślać jego wygląd. Produkty do pielęgnacji auta kupuję za pośrednictwem sklepu Car House. https://sklep.car-house.pl/kategoria-produktu/pielegnacja-lakieru/quick-detailery-i-woski/
kernser
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kernser » 21 kwie 2020, 12:45

To ważna kwestia, jeśli chce się utrzymać samochód w dobrym stanie.
Unika
Level 1
Level 1

Postautor: Unika » 24 kwie 2020, 15:53

Nie znam się tak specjalnie na kosmetyce samochodu i jedyne co to regularnie jeżdżę z nim do myjni. Pewnie jak kupię nowe auto w salonie Bawaria Motors BMW to będę drobiazgowo sie z nim cackać :) W końcu taka klasa pojazdów wymaga odpowiedniego traktowania. Dobrze, ze dealer oferuje tak dużo korzystnych usług w swoim zakresie i przyjazny oraz bezpieczny serwis.
piecek33
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piecek33 » 22 maja 2020, 21:00

W Auto Matraszek w Markach, gdzie serwisujemy nasze samochody, ostatnio wprowadzili usługi auto detailingowe - auto spa, powłoki lakiernicze, profesjonalne czyszczenie tapicerki, wnętrz itp. Z chęcią skorzystaliśmy z takich zabiegów, a konkretnie z auto spa i czyszczenia wnętrz i tapicerki. Myślę, że warto o to dbać, bo niestety np. wnętrza w samochodzie (zwłaszcza przy dzieciach) szybko się brudzą. Jak się nie bieżąco nie dba o samochód w tym obszarze, to potem trudno przywrócić go do dobrego stanu.
Awatar użytkownika
Marta89
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Marta89 » 22 maja 2020, 23:18

Szukam sklepu w Internecie, w którym kupię wysokiej jakości grunty i podkłady epoksydowe Firma Troton posiada bogatą ofertę takich produktów. Warto sprawdzić oferte sklepu, która dostępna jest na stronie

Wróć do „Motoryzacja”