Kosmetyka samochodu - dbacie?

forum motoryzacyjne
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: robertool » 16 wrz 2019, 14:28

Twoje auto utraciło dawny blask? Chciałbyś, aby znów wyglądało jak w dniu odbioru z salonu? Jest taka opcja wystarczy, że skorzystasz z usług http://shineride.pl , którzy nie tylko odnowią Twój samochód, ale przede wszystkim indywidualnie dopasują rodzaj usługi do stanu w jakim znajduje się samochód tak, by efekt utrzymał się jak najdłużej.
Racjonalny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2020, 13:22

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: Racjonalny » 08 kwie 2020, 16:01

Ja od wielu lat zwracam uwagę na stan wizualny mojego auta. Dlatego też stosuje wosk do samochodu, który ma konserwować lakier mojego pojazdu i jednocześnie podkreślać jego wygląd. Produkty do pielęgnacji auta kupuję za pośrednictwem sklepu Car House. https://sklep.car-house.pl/kategoria-produktu/pielegnacja-lakieru/quick-detailery-i-woski/
kernser
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: kernser » 21 kwie 2020, 12:45

To ważna kwestia, jeśli chce się utrzymać samochód w dobrym stanie.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: Unika » 24 kwie 2020, 15:53

Nie znam się tak specjalnie na kosmetyce samochodu i jedyne co to regularnie jeżdżę z nim do myjni. Pewnie jak kupię nowe auto w salonie Bawaria Motors BMW to będę drobiazgowo sie z nim cackać :) W końcu taka klasa pojazdów wymaga odpowiedniego traktowania. Dobrze, ze dealer oferuje tak dużo korzystnych usług w swoim zakresie i przyjazny oraz bezpieczny serwis.
piecek33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 22 maja 2020, 20:09

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: piecek33 » 22 maja 2020, 21:00

W Auto Matraszek w Markach, gdzie serwisujemy nasze samochody, ostatnio wprowadzili usługi auto detailingowe - auto spa, powłoki lakiernicze, profesjonalne czyszczenie tapicerki, wnętrz itp. Z chęcią skorzystaliśmy z takich zabiegów, a konkretnie z auto spa i czyszczenia wnętrz i tapicerki. Myślę, że warto o to dbać, bo niestety np. wnętrza w samochodzie (zwłaszcza przy dzieciach) szybko się brudzą. Jak się nie bieżąco nie dba o samochód w tym obszarze, to potem trudno przywrócić go do dobrego stanu.
Awatar użytkownika
Marta89
Level 1
Level 1
Posty: 301
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:12
Lokalizacja: Katowice

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: Marta89 » 22 maja 2020, 23:18

Szukam sklepu w Internecie, w którym kupię wysokiej jakości grunty i podkłady epoksydowe Firma Troton posiada bogatą ofertę takich produktów. Warto sprawdzić oferte sklepu, która dostępna jest na stronie
lenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:45

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: lenka » 08 cze 2020, 19:30

Bardzo wazne jest aby kosmetyki samochodowe były z wyższej półki, wtedy na 100% będziemy pewni ze nie tylko wyczyści nasz samochód ale i zakonserwuje.
wadzianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 31 paź 2019, 11:18

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: wadzianka » 09 paź 2020, 12:20

Jeśli chodzi o powłokę ochronną do samochodu to korzystam z nano powłoki od https://www.tytancoat.com/ która odpowiednio zabezpiecza lakier i absorbuje promienie UV wydobywając głębię koloru. Produkty ekologiczne i w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego.
Todarek12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 18 sie 2020, 11:23

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: Todarek12 » 04 lis 2020, 11:21

Oczywiście dbam o kosmetykę i ogólnie o porządek, odkąd po zakupieniu nowego fotelika recaro monza dziecko podróżuje w samochodzie. Sporo pracy trzeba poświęcić, ale warto.
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: polina7 » 16 gru 2020, 00:04

Niewątpliwie warto dbać o swoje auto. Jeśli chcecie zakupić odpowiednie kosmetyki do czyszczenia karoserii oraz wnętrza auta, to warto sobie zerknąć www.fantbi.pl
Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Myślę, że jest to miejsce, w którym przede wszystkim można się kompleksowo zaopatrzyć. Mają tam wiele różnych preparatów dopasowanych do konkretnych potrzeb.
DariaMos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 02 kwie 2020, 10:56

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: DariaMos » 29 gru 2020, 07:32

W mojej ocenie jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie kosmetyków samochodowych to tutaj na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę marki https://fantbi.pl gdzie znajdziecie wysokiej jakości chemię, w tym również rozwiązania typu czyszczenia i pielęgnacji opon. Dobry skład, profesjonalizm obsługi i przede wszystkim efekty które są mega zadowalające. Mam nadzieję, że i Wy będziecie mogli się co do nich pozytywnie przekonać :)
rebeka.brakus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2021, 17:40
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: rebeka.brakus » 15 sty 2021, 17:45

Dbanie o kosmetykę samochodu jest naprawdę ważne, wtedy auto na pewno dłużej nam posłuży.
Kamilos77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2021, 11:47

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: Kamilos77 » 12 lut 2021, 11:50

Pewnie, że dbamy o tapicerkę. Głównie dbam o porządek w aucie, ale również stosuję specjalnie dopasowane artykuły tapicerskie ;) wtedy mam pewność, że tapicerka zachowa się dobrym stanie nawet przy codziennym użyciu. ;) ;)
pola321
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 20 sty 2021, 15:08

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: pola321 » 19 lut 2021, 13:16

Oczywiście, że dbanie o samochód to bardzo ważna sprawa. Jeśli jednak chcecie stworzyć swoją markę z kosmetykami samochodowymi to myślę, że firma Ondo we wszystkim wam pomoże i dzięki nim stworzycie produkty, które będziecie mogli sprzedawać pod własną marką. Na stronie https://ondo.eu/oferta/kosmetyki-samochodowe/ możecie dowiedzieć się więcej na ten temat i zobaczyć jakie kosmetyki samochodowe stworzyła już firma.
master-driver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2021, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: master-driver » 10 maja 2021, 16:48

Jak tam przestałem jeździć do firm specjalizujących się w detailingu. Polecam sprawdzić kosmetyki od Premo - spore możliwości i prostota.

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość