MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

forum motoryzacyjne
orator
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:05

MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: orator » 24 sty 2018, 13:16

Temat dla zapalonych wielbicieli motocykli, wszelkie nowinki, ciut historii, wszystko co związane z tą tematyką
ains
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2018, 11:55

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: ains » 31 sty 2018, 10:31

robiłem prawko dwa lata temu w krakowskim oes i jeżdżę kiedy tylko mam okazję. niestety, wiadomo jak jest z robotą, nie zawsze człowiek ma czas. chciałbym się przerzucić na trochę wyczynowej jazdy, hopki i inne zabawy.
LAdySPeed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2018, 11:13

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: LAdySPeed » 03 lut 2018, 11:18

Szybka i 'mobilna' jazda, gdy wszyscy stoją w korkach, uczucie muskającego skórę wiatru, fun z oglądania mijanej przyrody, wyjazdy z przyjaciółmi.... Dla mnie to nie tylko hobby! Ale o swoją pasję też trzeba odpowiednio zadbać, o siebie na motorze oczywiście też, co poprzedniczka nas uświadomila :) Jednakże ja polecam wam monitorowanie motocykli np w Konsalnet, bo kradzieże są na porządku dziennym. Poza tym ten monitoring pozwala mi też kontrolować rodzinę i ich wyjazdy xD <evil>
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: gardenia » 06 lut 2018, 17:55

Motocykl to przygoda, pasja, hobby czy sposób na życie, samochód zaś to praktyczny i wygodny sposób poruszania się bez względu na pogodę czy porę roku. Poza tym samochodów jest bardzo dużo - motocykli zdecydowanie mniej. Jestem fanką motocykla i od lat korzystam z niego podczas letnich wypadów z kolegami i koleżankami. Wszyscy jesteśmy zgodni co do jednego, motocykl jest w rękach niedoświadczonego użytkownika zabójczą bronią zarówno dla siebie jak i innych uczestników drogi. Należy to ryzyko minimalizować korzystając z czytania blogów doświadczonych kolegów. Ostatnio dobierałam kask z kolegą i na blogu http://smm-motorcycles.pl/index.php?post/2017/10/21/Najwa%C5%BCniejsze-porady-dot.-kask%C3%B3w-motocyklowych-%E2%80%93-co-musisz-wiedzie%C4%87 znaleźliśmy coś właściwego. Polecam
szymonek3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2018, 23:19

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: szymonek3 » 28 lut 2018, 22:42

Sposób na życie! Gdy już kupimy jeden to ciężko przestać jeździć i nie myśleć o kolejnym
Winnin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 28 gru 2017, 21:52

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: Winnin » 20 mar 2018, 18:18

A powiedzcie mi - uzywacie moze deflektory do motocykli czy nie? Nie sadzicie, ze te fabrycznie montowane szyby sa po prostu...za krotkie? I jednak jakby byly te kilka cm wyzsze, to komfort jazdy bylby znacznie lepszy? A tak to trzeba sobie radzic montujac deflektor/owiewke. Macie u siebie takie, czy jednak nie? Wg mnie takie owiewki motocyklowe powinny byc fabryczna opcja.
kamnow684
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 04 kwie 2018, 13:59

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: kamnow684 » 11 kwie 2018, 08:32

U mnie w rodzinie zawsze było pełno pasjonatów motocykli. Mnie też się to udzieliło, więc myślę, że to coś więcej niż tylko hobby, to styl życia... Jakby ktoś szukał akcesoriów, zaopatrzenia itp, to polecam ten serwis: http://www.szwajcarska-precyzja.pl/motocykle-jedno-i-dwusladowe-rodzaje/
rumcajs
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:30

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: rumcajs » 17 kwie 2018, 22:11

Jazda na motocyklu, to super sprawa. Czujesz siłę i moc maszyny, której towarzyszy adrenalina i szybkość. Ja swoją przygodę z motocyklami zacząłem już w wieku 15 lat. Teraz przesiadłem się crossa na turystyka i potrzebuję uzupełnić trochę sprzętu. Szukam dobrego sklepu z akcesoriami. Słyszałem, że https://moto-tour.com.pl/pol_m_Producen ... 44996.html ma dobre opinie i ciekawi mnie czy ktoś z Was korzystał z ich usług.
Radek38
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2018, 09:25

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: Radek38 » 29 maja 2018, 09:32

Byliście kiedyś na tym wydarzeniu https://bmw-motorrad.pl/ Znajomy był i dowiedział się wielu nowinek ze świata motoryzacji, poznał fajnych ludzi. Myślę, że warto jeździć na takie wydarzenia. Polecam
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 05 lip 2018, 14:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: drzewiasty » 11 wrz 2018, 16:18

Dla mnie to zarówno hobby jak i sposób na życie :] Wolne chwile spędzam majsterkując przy motorze lub jeżdżac na nim, a jak potrzebuję się gdzieś dostać to też korzystam z mojego moto. Ostatnio znalazłem bardzo bogato wyposażony sklep motoryzacyjny Tarnów i zmieniłem wszystkie żarówki na LEDowe. Fajny bajer ;)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: monikabert90 » 08 lis 2018, 20:58

Jeśli jesteście fanami motocykli, to na pewno zainteresują Was profesjonalne akcesoria motocyklowe, odzież motocyklowa i wszelkiego rodzaju części do motorów. Wszystko to możecie znaleźć w jednym miejscu - sklep http://www.moto-obroty.pl/ oferuje Wam naprawde bogatą ofertę i niewygórowane ceny, więc warto się tam rozejrzeć ;) Polecam ;)
ferrnando
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:25

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: ferrnando » 12 lut 2019, 20:30

Ja już czuję, że sezon jest blisko i zacząłem się rozglądać za nowym motocyklem. Nie jestem natomiast zdecydowany co wybrać, byłem w salonie http://www.skutery-krakow.pl/ i oferta jak tak duża, że wszystko co sobie układałem w głowie przez całą zimę prysło, bo zbyt wiele maszyn tak dobrze wygląda na żywo.
DariaMos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 02 kwie 2020, 10:56

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: DariaMos » 18 sty 2021, 21:21

Może być to zarówno hobby, jak i sposób na życie :) Każdy z nas chce jak najlepiej dbać o swój sprzęt i spełniać marzenia o długich wyprawach. Dlatego też ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli sobie pod uwagę w razie jak będą potrzebne części oraz akcesoria zamienne sklep Legato-Motocykle.pl w którym znajdziecie własnie na długie trasy sakwy motocyklowe Ja już powoli się szykuję w kwietniu na wyjazd w góry i później nad morze. Oby się udało :)
Jakub.Samiecki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 04 lis 2020, 12:11

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: Jakub.Samiecki » 09 lut 2021, 09:45

Lubię testować różne motocykle, dlatego korzystam z wypożyczalni motocykli bmw. Jest to świetna sprawa. Mogę sprawdzić, który model jest lepszy i przekonać się, jak się jeździ każdym modelem.
exii90
Level 1
Level 1
Posty: 201
Rejestracja: 10 kwie 2019, 08:00

Re: MOTOCYKL - HOBBY CZY SPOSÓB NA ŻYCIE ?

Postautor: exii90 » 09 lut 2021, 11:03

Przyznaję, ze motocykle to może być jednocześnie hobby i sposób na życie. Zerknijcie sobie koniecznie na stronę https://www.ridetobe.com/top10-stylowyc ... tegorii-b/ aby przeczytać coś na ten temat. Wiele informacji można poznać i wiele się dowiedzieć. Ja o motocyklach wiem wiele i przymierzam się do zakupu. Sprawdzam na początek motocykle na kat b.

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość