Samochód

forum motoryzacyjne
MarcinM
Forumowicz
Forumowicz

Re: Samochód

Postautor: MarcinM » 04 paź 2018, 13:24

Sam szukając auta skorzystałem z pomocy salonu Auto-Res w Rzeszowie, ponieważ mają szeroki wybór aut nowych i używanych od takich producentów jak Fita, Jeep, Alfa Romeo, Hyundai itp. do tego możesz liczyć na wsparcie miłej i profesjonalnej obsługi która rozumie klientów i stara się doradzić jak najlepiej. My jesteśmy zadowoleni z wyboru Jeep Renegade który od razu po jeździe próbnej tak mi się spodobał, że zdecydowałem się na jego zakup i jestem naprawdę zadowolonym użytkownikiem

fiona45
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: fiona45 » 13 paź 2018, 17:33

Samochód ma większość z nas. Wiele osób jednak nie jest na bieżąco na temat nowinek motoryzacyjnych. Warto czytać w sieci o tym też. Ja fajny portal znalazłam na; http://www.oto-motoryzacja.pl/category/ ... ryzacyjne/ jestem na bieżąco teraz ze wszystkimi nowinkami, które w praktyce się przydają.
ewelina8393
Level 2
Level 2

Postautor: ewelina8393 » 15 paź 2018, 15:45

Jeśli już uda kupić nam się samochód, to na pewno chcemy zacząć o niego w odpowiedni sposób dbać. Nie obędzie się bez różnych produktów, które są potrzebne w eksploatacji takiego pojazdu. Na szczęście są strony typu https://www.amjoil.pl/ z których można śmiało sobie korzystać i kupować najlepsze produkty, w najlepszych cenach, bo przecież w końcu na pewno nam na tym zależy.
motochlopak
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: motochlopak » 16 paź 2018, 11:50

nie znam tej firmy co napisałeś...

Wracając do tematu to znajomy w ogóle nie posiada samochodu korzysta z transportu miejskiego/publicznego. A jeśli potrzebuje coś większego przewieźć to idzie do firmy oferującej wynajem samochodów dostawczych Kraków i pożycza na dzień-dwa, płaci dosłownie grosze i później się nie martwi o auto :)
guzior
Level 1
Level 1

Postautor: guzior » 16 paź 2018, 15:18

Jeżeli chcesz poczytać trochę na temat samochodów przed ich zakupem, to istnieje bardzo ciekawy portal https://www.moto.info.pl/silnik-fsi-kon ... -i-zalety/ przy jego pomocy dowiesz się wszystkich rzeczy, które Cię interesują.
stella93
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: stella93 » 30 paź 2018, 16:42

Posiadanie samochodu to niebywały obowiązek i wiedzą o tym wszyscy, którzy mają takie wyposażenie. Poza podstawowymi opłatami, takimi jak ubezpieczenie, czy przegląd, musimy naprawiać nierzadko wadliwy sprzęt, a i przecież tuning jest potrzebny, prawda? Spójrzmy na przykład na http://unital.com.pl/oferta/produkty-3d-doming/ doming. Jest niesamowicie popularny, choć na szczęście niedrogi. No, ale nie o każdym sposobie na ulepszenie auta możemy tak powiedzieć, prawda?
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: drzewiasty » 03 lis 2018, 12:56

Pamiętaj, że o samochód trzeba dbać :ok: i aby kosmetyki samochodowe kupować tylko w sprawdzonych sklepach motoryzacyjnych! Dużo w ostatnim czasie filmików w internecie jak likwidują nielegalne rozlewnie podrabianych olejów samochodowych
EmilCh
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: EmilCh » 04 lis 2018, 11:41

Jeżeli samochód dostawczy to moim zdaniem tylko i wyłącznie od Volkswagena. Mają szeroki wybór modeli w rozsądnych cenach, które jednocześnie wyróżniają się niezawodnością przez lata. Teraz również mogę liczyć na bardzo dobre warunki serwisowe w aso pomimo że są po gwarancji bo również w tym zakresie wprowadzili ogromne udogodnienia i jeszcze lepsze ceny m.in na zakup części, czy pracę mechaników. Polecam sprawdzić jeżeli nadal nie wybraliście ;)

Wróć do „Motoryzacja”