Serwis aso Auto Res Rzeszów - co sądzicie?

forum motoryzacyjne
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Serwis aso Auto Res Rzeszów - co sądzicie?

Postautor: JarekM » 12 mar 2019, 11:31

Witam,
Przychodzę do Was z pytaniem na temat serwisu Auto Res Rzeszów, ponieważ szukam sprawdzonego miejsca dla swojego Fiata Tipo. Jest jeszcze na gwarancji więc zwykłe warsztaty jednak tutaj nie będą dobrą opcją. Z góry dziękuję za podpowiedzi oraz konkretne porady, pozdrawiam!

MarcinM
Level 1
Level 1

Re: Serwis aso Auto Res Rzeszów - co sądzicie?

Postautor: MarcinM » 13 mar 2019, 12:04

Moje zdanie to oczywiście, ze warto na Nich postawić! Świetni specjaliści, bardzo dobre ceny i do tego dobrze prowadzony serwis, więc też na terminy nie czeka się długimi tygodniami. Dla nowych aut na pewno jedno z nielicznych pewnych miejsc co do których mam pewność w Rzeszowie.
Gretta
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Gretta » 13 mar 2019, 12:28

Na pewno warto sprawdzać oferty autoryzowanych serwisów w salonach samochodowych. Często mamy uprzedzenie ze względu na potencjalnie wysokie ceny. Jednak często salony samochodowe wprowadzają ciekawe promocje na różne usługi serwisowe. Ja sama czytając artykuł https://www.francuskie.pl/zimowa-promoc ... -serwisie/ trafiłam na świetną promocje w salonach Peugeot. Zaliczyłam czyszczenie i ochronę silnka za 249 złotych. Raz na jakiś czas trzeba zadbac o takie rzeczy, dlatego też poszukajcie takich opcji w swoich salonach samochodowych
DamianSom
Level 1
Level 1

Postautor: DamianSom » 15 mar 2019, 14:59

Tutaj akurat z odpowiedzią @MarcinM w pełni mogę się zgodzić, bo do Nich odstawiam zawsze auto swojej żony na przeglądy, serwisy itd. Mają bardzo dobry zakres cen, do tego starają się pilnować ustalonych terminów, a co do jakości pracy również nie mogę mieć zastrzeżeń także na nich raczej nie powinieneś się zawieść i też na jakichś zawyżonych cenach. Pozdrawiam!
riviera
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: riviera » 15 mar 2019, 18:54

Na pewno w Sieci znajdują się informacje na ten temat.
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JarekM » 18 mar 2019, 13:29

I ja tutaj popieram odpowiedź poprzednika uważam, że to miejsce na pewno z dobrymi fachowcami i też terminami realizacji więc w razie potrzeby mam nadzieję, że będzie to dobry wybór i porada dla Was!
EmilCh
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: EmilCh » 28 mar 2019, 15:16

Zgadzam się jeżeli chodzi o pewne miejsce to tutaj aso jest najlepszą opcja, a w przypadku zakupu tez warto rozważyć auta z wyprzedaży roczników bo widziałem ze w Auto Res jest w czym przebierać bo mają w ofercie kilka czołowych marek (z grupy Fiata). Do tego fajna obsługa na miejscu z którą można porozmawiać o samochodach i dowiedzieć się więcej na temat napraw które trzeba wykonać.
DamianSom
Level 1
Level 1

Postautor: DamianSom » 11 kwie 2019, 13:56

No to mam nadzieję, że problem już się rozwiązał i w końcu będziesz mógł oddać go w ręce dobrych fachowców. Daj nam znać jak poszło i czy jesteś zadowolony z efektu, terminów i ceny. Pozdrawiam!
Pitros
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pitros » 06 maja 2019, 14:56

Też będę musiał w takim razie sprawdzić jak to jest w ich przypadku przy serwisie i na pewno sprawdzę ofertę samochodów bo szukam właśnie czegoś nowego dla żony i myślę nad Fiatem Tipo w sedanie.
anaksymander
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: anaksymander » 07 maja 2019, 09:50

Nie jestem w stanie się wypowiedzieć na temat tego serwisu – Rzeszów to kompletnie nie moje rejony ;). Natomiast jakby ktoś z Was był w Warszawie i potrzebował serwisować samochód dobrej klasy – dajmy na to, Mercedesa – to warto od razu skierować się do Autoreduty. Ja jeżdżę tam ze swoim Jaguarem. Tutaj: https://www.autoreduta.pl/serwis-jaguar-warszawa można sobie o tej usłudze poczytać i samemu zdecydować, czy warto dać im szansę na wykazanie się :).
MarcinM
Level 1
Level 1

Postautor: MarcinM » 13 maja 2019, 11:29

No to w takim razie czekamy na Twoją już konkretną opinię i daj znać jak to wyszło oraz czy jeszcze będziesz do nich zaglądał :)

Wróć do „Motoryzacja”