ochrona przed koronawisurem. Nie dajmy się!

Ostrzeżenia - czyli na co uważać w necie i jak się przed tym zabezpieczyć.
AinEingarp
Level 3
Level 3

Re: ochrona przed koronawisurem. Nie dajmy się!

Postautor: AinEingarp » 07 maja 2020, 08:58

Z tymi informacjami to teraz trzeba uważać. Pojawia się wiele fejkowych.
Misia123
Level 1
Level 1

Postautor: Misia123 » 11 maja 2020, 17:46

Aby się dobrze chronic przez koronawirusem i w ogole zarazkami to warto zakupić do domu klamki z powloką antybakteryjną https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ Sami takie mamy I bardzo jesteśmy z nich zadowoleni. Są niesamowicie skuteczne, a to wszystko dzięki specjalnej budowie, dodatek antymikrobiologiczny miesza się w taki sposób z farbą proszkową, by uniemożliwić jej odpływ z powierzchni, co z kolei zapewnia długotrwały efekt końcowy. Ceny są przystępne także warto
Pestka
Level 1
Level 1

Postautor: Pestka » 19 cze 2020, 13:23

Teraz szczególnie trzeba dbać o zdrowie. Ja staram się nie wychodzić jeśli nie muszę. Zawsze jak gdzieś idę to mam przy sobie płyn do dezynfekcji rąk. Wiadomo, że takie płyny są dostępne w sklepach i można z nich korzystać, ale wolę mieć płyn przy sobie, żeby w każdej chwili móc zdezynfekować ręce. Wiadomo jak to jest - wychodząc z domu dotyka się klamek, przycisków itp wiec lepiej mieć żel czy płyn pod ręką.
kamai
Level 1
Level 1

Postautor: kamai » 29 cze 2020, 16:46

Jasne! Myślę że każdy z nas robi wszystko żeby wyjść z tej pandemii, u nas w markecie mamy nawet takie https://avarus.pl/produkt/plasma-money- ... or-m-care/ urządzenie do sterylizacji pieniędzy po to żeby zmniejszyć ryzyko zakażenia.

Wróć do „Scams,Oszustwa,Phishing,bezpieczeństwo,Alerty,Ostrzeżenia”