OUIJA-uważajcie

Zjawiska tajemnicze i nie wyjaśnione
serwerux1
Level 1
Level 1

OUIJA-uważajcie

Postautor: serwerux1 » 10 mar 2018, 21:46

johnywizard
Forumowicz
Forumowicz

Re: OUIJA-uważajcie

Postautor: johnywizard » 28 wrz 2018, 16:46

używanie Ouija wiążę się z konsekwencjami w momencie kiedy robi to osoba która nie ma nic wspólnego ze światem z którym się próbuję połączyć. Rozumiem ludzka ciekawość, ale bez przesady. Używanie tablicy Ouija tak samo jak wiąże się z konsekwencjami tak samo ma pewnego rodzaju zasady, dla mnie ze wszystkich zasad najważniejsze są dwie: 1. Szacunek do bytu z którym rozmawiamy, 2. Nie odrywamy palców od wskaźnika. NIGDY. Nie ważne co by się działo. Mam wrażenie, że ludzie którzy korzystali z tablicy złamali te reguły i dlatego mieli problemy potem bo robili to dla zabawy, bez powagi czym pokazywali brak szacunku. Dlatego uważam, że osoby które nie mają żadnej podstawowej wiedzy o tym jak np rozróżnić ducha od demona i które robią to dla zabawy nie powinny nawet o tym myśleć, bo to zwykły debilizm.

Forumowicz
Forumowicz

Re: OUIJA-uważajcie

Postautor: puchatek » 02 paź 2018, 14:42

Wielkie dzięki za niezwykle interesujące porady. Myślę, że z całą pewnością przyda mi się to :)

Wróć do „Paranormalne”