związek na odległość

Oferty matrymonialne dla kobiet i mężczyzn
Julia
Forumowicz
Forumowicz

związek na odległość

Postautor: Julia » 15 kwie 2019, 10:47

Nie mam nic do związków na odległość, sama w jednym jestem. Problemem jest jego zachowanie. I nie chodzi mi o to, że mnie ignoruje czy nie odczytuje. Zupełnie odwrotnie. Zaczęło się od relacji czysto kumpelskiej, za którą tęsknię. Rozmawiałyśmy na luzie, mogłam się pośmiać i było serio fajnie. Potem on jednak zapytał mnie, czy nie chciałabym być z nim. Zgodziłam się, faktycznie bardzo go lubię i rozmowy z nim są przyjemnością. A może były. Zmienił się totalnie, z zabawnego człowieka, który potrafił się ze mną nawzajem cisnąć w człowieka, który co 10 minut powtarza, że mnie kocha, nie zostawi, a co 5 wiadomość to jakieś przezwisko typu "honey", "Bebe" czy "bae". Nie chodzi o to, że przestałam go lubić, ale to jest dla mnie strasznie męczące. Ja tak dłużej nie mogę, przecież nie na tym polega związek. Rozważam zerwanie z nim, ale nie mam pojęcia, jak to zrobić.

kraczo
Level 2
Level 2

Re: związek na odległość

Postautor: kraczo » 03 maja 2019, 23:13

W serwisie randkowym https://www.smartpage.pl/ poznałem kobietę, bardzo miła i sympatyczna, jednak nie mogłem się doczekać z nią spotkania i postanowiłem do niej pojechać, była w szoku jak mnie zobaczyła, ale wszystko było jak pisała
lola
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lola » 02 cze 2019, 14:31

Witam, mam problem.
Jestem z chłopakiem 4 lata w związku na odległość. Spodkalismy się 2 razy. Teraz jest tak że nie mamy pieniędzy aby się znowu spodkać. Często się kłócimy... Nie wiem co mam robić... Proszę pomóżcie!
serwerux1
Level 1
Level 1

Postautor: serwerux1 » 02 cze 2019, 20:29

witam

to zależy o co się kłucicie? i warto by może uzbierać pieniądze i spotkać się ponowie i zobaczyć czy na pewno pasujecie do siebie?????? skoro się tak kłucicie.
delycatna
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: delycatna » 24 cze 2019, 18:25

W każdym związku - i w tym na odległość- czasem zdarzają się "zawirowania". Sztuką jest umieć się dogadać. Więc może po prostu porozmawiaj spokojnie..

Wróć do „Randki”