Jak ubrać się na randkę?

Oferty matrymonialne dla kobiet i mężczyzn
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz

Jak ubrać się na randkę?

Postautor: monisiaprzylesna » 14 lis 2018, 13:17

Kochane dziewczyny proszę podpowiedzcie mi jak się mogę w miarę ciepło ubrać na randkę z chłopakiem, który bardzo mi się podoba :)
Co do butów to z pewnością postawię na długie kozaki bo wiele ciekawych propozycji obuwia udało się dla mnie znaleźć na stronie https://zoio.pl/obuwie, jednak pozostał mi kwestia co lepiej spódniczka czy sukienka? Jak macie jakieś propozycje podpowiedzcie. Wybieramy się do teatru na Andropauza 3. Z góry dziękuje za ciekawe propozycje.

Awatar użytkownika
aragog17
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jak ubrać się na randkę?

Postautor: aragog17 » 17 gru 2018, 11:49

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
trylogia
Level 2
Level 2

Postautor: trylogia » 31 gru 2018, 18:36

Jak? Elegancko, ale bez przesady.
Lilka2
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Lilka2 » 08 mar 2019, 12:20

Wiadomo ,że elegancko, wkońcu to ważne wydarzenie :) Może jakaś sukienka? teraz jest coraz cieplej wiec mozna sobie pozwolic :) Jakis czas temu mialam z poczatkiem roku problem z zakupem takiej klasycznej sukienki - w internecie nie robie juz takich zakupow bo mozna sie naciac na falszywe zdjecia. Teraz patrze na takie zdjecia prawdziwe tak jak te z fb od Butik Modna www.facebook.com/butikmodna - oczarowały mnie :) Zdecydowałam się na jedną z nich i przeszlam sie do ich sklepu we Wroclawiu - na szczescie byla ta ktora chcialam :) Maja nawet dwa sklepy we Wrocku
monikabert90
Level 2
Level 2

Postautor: monikabert90 » 13 mar 2019, 08:47

monisiaprzylesna pisze:Kochane dziewczyny proszę podpowiedzcie mi jak się mogę w miarę ciepło ubrać na randkę z chłopakiem, który bardzo mi się podoba :)
Co do butów to z pewnością postawię na długie kozaki

Mi takie długie kozaki również bardzo się podobają :) Sama ostatnio zamówiłam sobie takie na stronie https://www.renee.pl/kozaki-damskie. Trochę się obawiałam, czy będą mi pasować, ale okazało się, że leżą idealnie ;) Świetnie pasują do spódniczek :)
Revolution
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Revolution » 19 kwie 2019, 11:54

Niby napisałaś, że buty już wybrałaś, ale i tak nie mogę się powstrzymać od tej propozycji o to mój absooooolutnyy randkowy nr 1! Botki ażurowe - komfortowe i stylowe!! Coś jak tu https://www.saway.pl/botki/1873-bezowe- ... lucia.html no polecam ogromnie chłopaki na to lecą.

Wróć do „Randki”