Trener osobisty

Tu można promować swoje strony
imovizun
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:04

Trener osobisty

Postautor: imovizun » 08 maja 2019, 14:05

trener osobisty, trener personalny, trening personalny Trening i zdrowy styl życia są bardzo ważne w życiu każdego z nas. Aktywność fizyczna gwarantuje nam dobre samopoczucie zarówno fizyczne, jak również psychiczne. Warto zadbać o siebie, nie ma niczego ważniejszego niż zdrowie i dobre samopoczucie.
studio treningu personalnego wrocław
Paula883
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 20 cze 2018, 23:21

Re: Trener osobisty

Postautor: Paula883 » 04 cze 2019, 21:27

Niedawno w sieci napatoczyłam się na artykuł w tym temacie na blogu - http://hypnotools.pl/ .To wyjątkowo wartościowy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim dużo doedukować. Sprawdźcie to sami a nie pożałujecie. Są tam również inne super wpisy.
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: Trener osobisty

Postautor: raegar » 17 cze 2019, 09:21

Jeżeli macie zamiar skorzystać z usług jakiegoś trenera osobistego to zachęcam was do zapoznania się z ofertą Pawła Głuchowskiego: http://www.pawelgluchowski.pl/ który jest naprawdę świetnym trenerem. Jeżeli chodzi o jego inne cechy, to jest bardzo wyrozumiały i łopatologiczny :D sposób wszystko tłumaczy. Jeżeli szukacie osoby, która was poprowadzi od diety po trening to zachęcam was do sprawdzenia jego oferty.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Trener osobisty

Postautor: monikabert90 » 07 wrz 2019, 17:57

A gdzie najlepiej Waszym zdaniem zapisać się na takie kursy instruktorskie? Widziałam ostatnio całkiem ciekawą ofertę takich kursów na stronie http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kursy-instruktorskie/. Czy ktoś z Was miał wcześniej do czynienia z tą firmą? Warto się tam na taki kurs zapisać?
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Trener osobisty

Postautor: dusia » 14 sty 2020, 06:43

stella93 treningi EMS są świetne i widać, ze cieszą się coraz większą popularnością :) Ja trenuje w ten sposób już od około 2 miesięcy i powiem tak - jest sztos! Trenuje pod okiem Damiana w Victory Body w Warszawie ( na ulicy Rumiankowej w Wesołej). Trener z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do klienta. Fajna atmosfera, duża dawka motywacji. Jak dla mnie idealnie :)
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Trener osobisty

Postautor: Kamilka75 » 21 sty 2020, 09:44

Wraz z nadejściem nowego roku właśnie chcę zacząć trenować z kimś takim. Ale nie wiem, czy pójdę do trenera, do którego chodzi mój mąż. On jest już zaawansowany w temacie, trening funkcjonalny warszawa to dla niego pestka, a ja ledwo się ruszam. Myślę sobie, że zacznę z kimś mniej zaawansowanym. Bo jednak tak jak piszesz, stella, można paść po pierwszym spotkaniu na siłowni.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość