Studia zaoczne

Tu można promować swoje strony
MonikaRab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 69
Rejestracja: 02 sty 2019, 14:05

Re: Studia zaoczne

Postautor: MonikaRab » 09 sty 2019, 15:58

Ja kończę w tym roku studia zaoczne bielsko. Z perspektywy czasu uważam, że wybór toku nauczania był dobrym pomysłem. W weekendy się uczę, a w tygodniu pracuję.
Awatar użytkownika
AleksandraFar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2019, 17:00

Re: Studia zaoczne

Postautor: AleksandraFar » 15 sty 2019, 17:07

Ja uczęszczam na studia zaoczne z grafiki komputerowej.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Studia zaoczne

Postautor: monikabert90 » 06 kwie 2019, 16:38

Bez względu na to, czy jesteście na studiach zaocznych, czy na studiach dziennych, warto moim zdaniem robić sobie jakieś dodatkowe kursy, na przykład języka angielskiego. Na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-studentow możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej Speak-Up, która organizuje właśnie takie kursy skierowane specjalnie dla studentów :)
karolina1918
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 03 lut 2018, 13:53

Re: Studia zaoczne

Postautor: karolina1918 » 18 kwie 2019, 10:19

Ja również nie uważam, żeby były gorsze. Sama studiowałam zaocznie i bardzo dużo wyniosłam z tego okresu. Wybrałam studia grafika komputerowa na jednej z krakowskich uczelni: https://wsekrakowpl.sitelio.me/ i uważam, że jestem bardzo dobrze po nich przygotowana do zawodu. Nie miałam najmniejszego problemu ze znalezieniem pracy. Polecam rozważyć taką opcję wszystkim, którzy wybierają się na studia. :)
wojciechkatalog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2019, 15:30
Kontaktowanie:

Re: Studia zaoczne

Postautor: wojciechkatalog » 03 kwie 2020, 13:10

Na zaocznych też poziom jest różny. Najlepiej iść w coś, co jest mocno praktyczne, bo na takich kierunkach również będą praktycy, którzy w ten sposób dorabiają, a na co dzień realizują się w zawodzie. Niezłym przykładem jest tutaj np. grafika komputerowa studia. Bardziej teoretyczne kierunki zaoczne są natomiast prowadzone przez tych, co nie dostali etatu w środku tygodnia.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość