Trening czyni mistrza

Tu można promować swoje strony
TobiaszR
Forumowicz
Forumowicz

Trening czyni mistrza

Postautor: TobiaszR » 18 wrz 2018, 09:41

Własnie z tego względu klub piłkarski kraków zaprasza każdą osobę chętna do gry w profesjonalnym piłkarskim zespole. piłka nożna kraków zagwarantuje ci sportowe emocje i wyjazdy na mecze swoich dzieciaków! ;)

Majkel90
Forumowicz
Forumowicz

Re: Trening czyni mistrza

Postautor: Majkel90 » 30 lis 2018, 10:57

Okej, jeśli są tu jacyś specjaliści od piłki, to dajcie znać w takim razie, gdzie znajdę jakiś sensowny sklep piłkarski. :D Szukam ciuchów dla dzieciaka, który zaczął treningi i fajnie byłoby wiedzieć, gdzie się zaopatrywać. ;) Znalazłem jeden sklep (https://zina.pl/) i nawet widziałem u młodego na treningu parę dzieciaków ubranych w ich stroje, ale zbieram opinie dalej. ;)
stella93
Forumowicz
Forumowicz

Re: Trening czyni mistrza

Postautor: stella93 » 16 sty 2019, 12:06

Ja trenuję od dawna, na zakupionej bieżni, ale też i w czasie spaceru często. Udało mi się namówić męża do ruszenia, bo przecież trudno jest, byśmy mieli formę, nic nie robiąc. Pomyśleliśmy, że zaczniemy od długich spacerów, żeby się nie zniechęcił. Udało mi się spojrzeć , że kurtki męskie 4f - ceneo.pl ma w dobrej cenie i muszę mu jakąś sprawić w tym tygodniu. Mam nadzieję, że w końcu się uda!

Wróć do „Reklama”