Aranżowanie mieszkania

Tu można promować swoje strony
TobiaszR
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 03 lip 2018, 13:15

Aranżowanie mieszkania

Postautor: TobiaszR » 12 wrz 2018, 15:21

Przeprowadziłeś się w nowe miejsce, i nie masz pomysłu na wnętrze dla siebie ? Nic trudnego. Projektant, którego Ci przedstawie zajmuje się też aranżacja wnętrza kraków. Szczerze polecam tego architekta wnętrz, bo jest bardzo sympatycznym człowiekiem a przede wszystkim skuteczny w swoich działaniach.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Aranżowanie mieszkania

Postautor: dusia » 25 paź 2018, 16:30

Ja także nie podjęłam się aranżacji naszego mieszkania tylko oddała je w ręce doświadczonych projektantów z http://www.line-design.pl/oferta/wnetrza/doradztwo . Jestem bardzo zadowolona z współpracy z nimi a końcowy efekt mnie zachwyca. Bardzo podoba mi się że nadzorowali całą pracę aby końcowy efekt był zgodny z projektem.
Awatar użytkownika
Ornio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2018, 12:14

Re: Aranżowanie mieszkania

Postautor: Ornio » 25 paź 2018, 17:03

Poszperajcie w tej sprawie w internecie. Na pewno się coś znajdzie.
Magma
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 08 gru 2018, 13:06

Re: Aranżowanie mieszkania

Postautor: Magma » 12 gru 2018, 18:31

A ja podjęłam się samodzielnej aranżacji własnej kuchni i jestem z tego bardzo dumna.Nie zawsze potrzebna jest firma,która się tym zajmie,niekiedy wystarczy trochę wyobraźni by wszystko zagrało tak, jak chcemy.W mojej kuchni postawiłam na szkło,mam przeszklone szafki,szklany stół.Był to oczywiście świadomy zabieg,bowiem przez te kilka lat nazbierałam sporo porcelanowych filiżanek i bardzo chciałam je wyeksponować.W sklepie https://wszystkodokuchni.eu/komplety-po ... 35,pl.html zakupiłam też komplet obiadowy by mieć czym zabłysnąć podczas rodzinnego spotkania.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość