Meble w stylu skandynawskim, loftowym, industrialnym

Tu można promować swoje strony
iza_kolek77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 13 cze 2018, 10:10

Meble w stylu skandynawskim, loftowym, industrialnym

Postautor: iza_kolek77 » 11 wrz 2018, 12:19

Producent nowoczesnych designerskich mebli marka Woodena Design zaprasza do zapoznania się z ofertą prowadzonego sklepu online. Spora część naszych produktów tworzona jest na zamówienie zgodnie z życzeniem klienta. Zapewniamy meble z wysokogatunkowych tworzyw takich jak lite drewno bukowe sosnowe czy też dębowe, oraz malowana proszkowo stal. Ważnym elementem naszej oferty są białe meble skandynawskie takie jak biurka, szafki nocne, czy duże szafy na garderobę, jak też industrialne loftowe regały o niebanalnym efektownym kształcie. Zapraszamy także do sprawdzenia szerokiej gamy komfortowych foteli i siedzisk zabezpieczonych solidną tapicerką w szerokiej gamie kolorów.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań odnośnie dostępnych produktów:

Woodena Design
Białka 502
34-220 Maków Podhalański
tel. +48 509 035 391
email: woodenadesign@gmail.com
strona internetowa: www.woodenadesign.pl
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Meble w stylu skandynawskim, loftowym, industrialnym

Postautor: miracle » 11 wrz 2018, 13:13

Piękne są takie nowoczesne meble.
truebeauty12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2018, 11:05

Re: Meble w stylu skandynawskim, loftowym, industrialnym

Postautor: truebeauty12 » 13 wrz 2018, 11:11

Ja remontuję mieszkanie i inwestuję w skandynawski wystrój wnętrz - szczególnie piękne są tekstylia styl skandynawski :hyhy:
Dzennika5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:57

Re: Meble w stylu skandynawskim, loftowym, industrialnym

Postautor: Dzennika5 » 18 wrz 2018, 10:44

WIele z tych propozycji na pewno przypadłoby mi do gustu. Obecnie jest wiele fajnych stylów które mogłabym mieć w swoim domu jednak trzeba się na coś jednego zdecydować niestety;p Mam już nawet na oku specjalne meble od https://www.h-design.pl Proponują oni bardziej oryginalne rzeczy, takie designerskie meble i dodatki do wnętrz i do ogrodu. Zaglądnijcie też na to co proponują

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość