Kancelaria notarialna w Katowicach

Tu można promować swoje strony
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Kancelaria notarialna w Katowicach

Postautor: pawelek34 » 10 wrz 2018, 09:19

Hej, zastanawiamy się z żoną nad stworzeniem testamentu. Dzieci już dorosłe i pomyśleliśmy, że chcemy mieć tę sprawę za sobą, nigdy nie wiadomo co kogo czeka. Poszukujemy dobrej kancelarii notarialnej w Katowicach, znajomi polecają https://www.kancelarianotarialnakatowice.pl, znacie, a może macie do polecenia innych fachowców?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Kancelaria notarialna w Katowicach

Postautor: miracle » 11 wrz 2018, 13:24

To nie ma znaczenia do którego notariusza się pójdzie.
truebeauty12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2018, 11:05

Re: Kancelaria notarialna w Katowicach

Postautor: truebeauty12 » 13 wrz 2018, 12:07

Z polecam Ci kancelarie notarialne wrocław - to trochę dalej niż Katowice ale polecam gorąco, udzielają też porad przez telefon :hyhy:

Sprawdziłam też tłumaczenia przysięgłe wrocław i adwokat gdańsk - porada prawna gdańsk w każdym przypadku pełna profeska :D :D
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Kancelaria notarialna w Katowicach

Postautor: jjusti18 » 15 paź 2018, 20:11

Mam problem z otrzymaniem odszkodowania od zakładu pracy, gdzie jestem pracownikiem. Ponieważ widzę, że wszelkie prośby itd nie przynoszą skutku. Chyba będę musiała całą sprawę skonsultować z dobrym adwokatem. Może mi kogoś polecilibyście? Ponoć Kancelaria Adwokacka - Adwokat Białystok link jest bardzo skuteczna i udziela pełne wsparcie każdej osobie.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość