Skuteczna terapia dla par - małżeństwo

Tu można promować swoje strony
TobiaszR
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 03 lip 2018, 13:15

Skuteczna terapia dla par - małżeństwo

Postautor: TobiaszR » 22 sie 2018, 09:17

Chcielibyśmy Państwu polecić skuteczny gabinet psychologiczny w Krakowie, który potrafi naprawdę pomóc w sytuacjach skrajnych Waszego małżeństwa. Dlatego wraz z żoną serdecznie zachęcamy go skorzystania z terapia małżeńska kraków
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:01

Re: Skuteczna terapia dla par - małżeństwo

Postautor: kaszka6 » 20 wrz 2018, 12:18

Dzięki, bardzo mi pomogliście. Sama szukam jakiejś skutecznej terapii dla kolegi, którego żona zaczęła pić po śmierci matki.
gawalla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 25 lis 2016, 08:43

Re: Skuteczna terapia dla par - małżeństwo

Postautor: gawalla » 20 wrz 2018, 14:21

Ja słyszałam jeszcze wiele dobrego na temat terapii rodzinnej w tym krakowskim ośrodku. Podobno pomogli już bardzo wielu osobom i uratowali wiele małżeństw.
kirlin.madyson
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 17:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Skuteczna terapia dla par - małżeństwo

Postautor: kirlin.madyson » 28 lip 2020, 17:15

W gabinecie psychologicznym doświadczeni specjaliści znajdują się w jednym miejscu. Celem Pracowni jest zintegrowanie opieki nad zdrowiem psychicznym naszych pacjentów. Zespół tworzą: psychologowie, psychoterapeuci dzieci i młodzieży, psychoterapeuci osób dorosłych, terapeuta uzależnień oraz lekarz psychiatra - specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży.

_______
gabinet psychologiczny
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Skuteczna terapia dla par - małżeństwo

Postautor: Unika » 12 sie 2020, 19:51

Taka skuteczna terapia dla par jest aktualnie prowadzona w ośrodku terapii uzależnień Forest. Musimy nakłonić do niej swoich rodziców, ponieważ nie da się po prostu żyć wśród ciągłych awantur i uzależnienia ich od alkoholu. Trudno jedną osobę skłonić do leczenia, a co dopiero dwie. Mimo wszystko z rodzeństwem mamy nadzieję, że środek terapii uzależnień Forest pomoże i doradzi w tej sprawie. W końcu pracuje tam zespół doskonałych psychoterapeutów.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość