Ciało a pewność siebie!

Tu można promować swoje strony
TobiaszR
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 03 lip 2018, 13:15

Ciało a pewność siebie!

Postautor: TobiaszR » 16 sie 2018, 12:33

Cześć,
wyobraź sobie, że masz idealną sylwetkę, jakiej każdy pragnie, czyż nie byłbyś pewniejszy siebie ?
modelowanie sylwetki kraków umożliwia Ci to! Nie musisz męczyć się za bardzo na siłowni i marnować czasu. Bezpieczna i zdrowa
mezoterapia mikroigłowa kraków zrobi cię na bóstwo ! :ok:
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:07

Re: Ciało a pewność siebie!

Postautor: Beatka12 » 23 sty 2019, 20:30

Moja skóra twarzy jest bardzo często odwodniona i zwiotczała, stosuję różne kremy nawilżające, ale ostatnio spróbowałam zabiegu z mezoterapii i bardzo mi to pomogło w moim problemie. Zabieg robiłam w bardzo renomowanej klinice Magnopere w Krakowie na ul. Grzegórzeckiej 67d https://magnopere.pl/ .Zabieg wykonany bez zarzutu. Po zabiegu moja skóra otrzymała duża dwakę nawilżenia i regeneracji, jest bardziej napięta.
BezSensu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:30

Re: Ciało a pewność siebie!

Postautor: BezSensu » 28 sty 2019, 15:27

A jeśli nie masz i mieć nie będziesz to kup sobiekoszulkę z nadrukiem idealnie wyrzeźbionego ciała :d
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Ciało a pewność siebie!

Postautor: monikabert90 » 01 wrz 2020, 11:29

A skoro już mowa o pewności siebie, to jak staracie się nad nią pracować? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://budowaniepewnoscisiebie.gr8.com/ ofertę specjalnego, zupełnie darmowego szkolenia, które podobno może bardzo pomóc w zbudowaniu pewności siebie. Co o tym sądzicie? Warto Waszym zdaniem przerobić ten kurs?
darien98
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2020, 12:58
Lokalizacja: Kraków

Re: Ciało a pewność siebie!

Postautor: darien98 » 01 wrz 2020, 13:05

To kwestia akceptacji samego siebie, trzeba nad tym naprawdę popracować.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość