OPTYK KRAKÓW

Tu można promować swoje strony
iza_kolek77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 13 cze 2018, 10:10

OPTYK KRAKÓW

Postautor: iza_kolek77 » 30 lip 2018, 16:04

Optyk Oko Design znajdujący się przy ul. Krowoderskiej w Krakowie ma przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z szerokiej, profesjonalnej oferty i pomocy w doborze idealnie dopasowanych okularów. W naszym salonie wykonujemy precyzyjne komputerowe badania wzroku, które pozwalają na perfekcyjne dopasowanie soczewki dla konkretnej pary oczu. Naszym klientom, którzy poza wykonaniem badania zamówią u nas również okulary wliczamy koszt badania w łączną cenę, bez dodatkowych kosztów. Tym co wyróżnia naszą propozycję jest dostępność szerokiej gamy ciekawych, nietypowych wzorów opraw okularowych pochodzących od nieznanych szerokiej publiczności, niekomercyjnych projektantów. Zapraszamy do rezerwacji terminu badania przez telefon, chętnie odpowiemy też na wszystkie dodatkowe pytania i wątpliwości.

Kontakt:

OKO Design
ul. Krowoderska 51/A
31-141 Kraków
tel: 12 222 53 38
email: oko@oko-design.com
strona www: www.oko-design.com
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: OPTYK KRAKÓW

Postautor: remana » 01 sie 2018, 21:02

ja się muszę najpierw na badania wybrać. Polecano mi okulistów w olmedzie, więc chyba tam spróbuję:) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: OPTYK KRAKÓW

Postautor: monikabert90 » 19 wrz 2018, 18:09

Jeśli chodzi o kupowanie soczewek kontaktowych, to ja jednak polecam korzystać ze sklepów internetowych, bo mają tam zdecydowanie atrakcyjniejsze oferty i niższe ceny. Moim ulubionym sklepem z soczewkami jest https://mylenshop.com/ - zamawiam tam nie tylko bardzo tanie szkła kontaktowe, ale również różne akcesoria do nich, takie jak na przykład płyny pielęgnacyjne oraz pojemniczki. Wybór jest szeroki, a wysyłka błyskawiczna, więc z czystym sumieniem polecam ;)

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość