Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Tu można promować swoje strony
Fiferbus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:03

Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: Fiferbus » 16 maja 2018, 10:00

Cześć! Słuchajcie na przeglądzie technicznym serwisant zauważył, że mam totalnie zjechane już tarcze hamulcowe. Chciał mnie nieźle naciągnąć na wymianę, ale ja jestem z takich, co to wolą sami zamówić i ewentualnie jechać do innego serwisu, w którym mi to zrobią taniej. Problem jednak w tym, że hurtownia, z której kiedyś zamawiałem części już nie istnieje i nie wiem, gdzie teraz mogę dostać części jakichś dobrych film. Ktoś coś?
fejm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 08 lut 2018, 08:25

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: fejm » 16 maja 2018, 13:58

A na ile on tam mógł Cię na te tarcze naciągnąć? Przecież to są grosze…
Fiferbus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:03

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: Fiferbus » 17 maja 2018, 10:38

No widzisz, grosze, a koleś mi śpiewał z robocizną pół tysiąca… To sobie wyobraź. I właśnie, co najzabawniejsze :D mówił, że do VW tarcze bywają droższe.
fejm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 08 lut 2018, 08:25

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: fejm » 17 maja 2018, 13:31

To rzeczywiście sobie liczył. Słuchaj, to ja Ci polecam sklep Sapart Zobacz sobie ich ofertę, tam na pewno znajdziesz dobre tarcze hamulcowe. Ja musiałem wymienić w swoim Audi rozrząd i tam znalazłem na promocji cały zestaw z pompą. Nie zapłaciłem chyba więcej, jak 450, czy jakoś tak.
Fiferbus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:03

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: Fiferbus » 18 maja 2018, 08:31

O to rzeczywiście nieźle. Ja rok temu wymieniałem, to za taki zestaw dałem dwa razy tyle… A mają tam rzeczywiście dobre części? Czy to jakieś nn-y, które się rozsypują po miesiącu?
fejm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 08 lut 2018, 08:25

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: fejm » 18 maja 2018, 15:58

Bez obaw, ja na tym jeżdżę już od dłuższego czasu. Zresztą to części od Gatesa, więc wiesz… Samochód pracuje tak, jak należy. Zresztą, ufam swojemu mechanikowi i to on sam mi polecił ten sklep.
plusovvy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2018, 23:23

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: plusovvy » 19 maja 2018, 23:29

Myślę że renomowane części to w ASO
Phofia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:05

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: Phofia » 21 maja 2018, 11:29

Cześć! Wybaczcie, że tak trchę nie w temacie, ale ma to z kolei potrzebuję ładowarki do akumulatora. Ostatnio jak próbowałam odpalić silnik, to się nieźle zdziwiłam, bo zakaszlał kilka razy, a później nawet już nie chciał reagować. Mąż od razu powiedział, że to chodzi o akumulator i trzeba go było przepchnąć do mechanika. Ale ostatnio sytuacja mi się powtórzyła, a jego nie było…
salot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2018, 12:58

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: salot » 21 maja 2018, 13:01

Hejka, szukam jakiś naprawdę dobrej jakości części do samochodu. Ostatnio znalazłem super sklep w internecie z częściami do przyczep, na https://protrailer24.com/18-wyciagarkip kupiłem sobie wyciągarka superwinch, a teraz szukam jakiś części do mojej furki. Będę wdzięczny za pomoc
fejm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 08 lut 2018, 08:25

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: fejm » 21 maja 2018, 15:21

To lepiej zmień już akumulator, bo będzie robił Ci takie numery. No chyba, że mechanik doradził wlaśnie ładowarkę. To na Twoim miejscu postawiłbym na tę https://sapart.pl/czesci/0-189-999-03m- ... 9903M.aspx To Bosch więc dobra firma. Robią nie tylko dobre narzędzia i akumulatory, ale też akcesoria do samochodów. Dość ekonomiczny w użytkowaniu, a przy tym naprawdę szybko ładuje.
Phofia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:05

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: Phofia » 22 maja 2018, 10:25

O, widzisz, super, jestem zobowiązana :)
delycatna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 08 lut 2018, 08:26

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: delycatna » 22 maja 2018, 13:59

Panowie, a pomożecie jeszcze jednej niewieście? Mój brat ostatnio jechał moim samochodem i stwierdził, że musze mieć chyba filtr powietrza zapchany, bo silnik się dusił, a też w środku jest mało przyjemny zapach. W tym sklepie dostanę taki filtr? Mam Seata Leon 1.9 TDI.
fejm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 08 lut 2018, 08:25

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: fejm » 23 maja 2018, 07:55

A to bez problemu, znajdziesz tam na przykład markę Hart Filtry. O ile wiem, to oni robili też do Seatów filtry powietrza. Najlepiej po prostu sobie skorzystaj z wyszukiwarki do części, którą masz tam na górze.
Strelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:07

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: Strelka » 23 maja 2018, 11:02

renomowane powiadacie ;d No ja biore w sumie to co najtańsze i wygląda w miare dobrze :D Najłatwiej znaleźć w sumie części na allegro https://allegro.pl/kategoria/czesci-sam ... ynia%20dsg co byscie nie potrzebowali to bez problemu znajdziecie. Ja nawet właśnie całą skrzynie kupowałam do mojego już leciwego samochodu. Wciąż nie poddaje się z naprawami :D
Fiferbus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:03

Re: Gdzie kupię renomowane cześci samochodowe?

Postautor: Fiferbus » 23 maja 2018, 16:40

Powiem Ci @fejm, przeglądam sobie tę stronę i jestem urzeczony tym sklepem. Widac, że mają dobre części i fachowo podchodzą do sprawy. No i ceny nie są z kosmosu. Jestem wdzięczny za link i pozdrawiam!

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość