Komu zlecić cięcie płytek?

Tu można promować swoje strony
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Komu zlecić cięcie płytek?

Postautor: pawelek34 » 15 maja 2018, 10:54

Witam

Mam łazienkę 12m2 i jestem na końcowym etapie jej wykończenia. Mam już wszystko wybrane/kupione. Zostało mi przyciąć płytki i je ułożyć. Niestety nie potrafię tego robić, ani tez nie mam odpowiedniego sprzętu, by to robić.
Poszukuję firmy, która specjalizuje się w cięciu płytek, najlepiej wodą. Znalazłem w internecie firmę, która na rynku widnieje już od wielu lat, co świadczyć może o tym, że są naprawdę dobrze. W przeciwnym razie nie utrzymali by się tyle w branży. Czy ktoś kojarzy albo korzystał z usług http://www.kamieniarstwo-lubowiecki.pl/?

Pozdrawiam
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Komu zlecić cięcie płytek?

Postautor: Kamilka75 » 29 cze 2018, 22:53

Cięciem płytek u nas ma się kto zająć, teść pracuje w firmie, w której cięcie kamienia i tym podobnych elementów wykonywane jest codziennie. Mamy raczej problem ze zdecydowaniem się na jedne płytki. Planujemy kupić w sklepie Paste Group https://www.paste-group.pl/oferta/cisa/ ponieważ słyszeliśmy wiele o jakości sprzedawanych tam wyrobów, ale tak: mąż chce płytki w imitacji gresu, a ja drewna. Da się to jakoś pogodzić?
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Komu zlecić cięcie płytek?

Postautor: monikabert90 » 02 lis 2018, 11:32

My też mieliśmy spory dylemat jeśli chodzi o wybór płytek do naszego mieszkania, w końcu jednak udało nam się zdecydować - wybór padła na płytki Terratinta - Betontech z oferty na stronie internetowej https://www.domlazienkaplytki.pl/terratinta/91-betontech. Sa to płytki imitujące beton, co doskonale komponuje się z wystrojem naszego mieszkania i naszym zdaniem wygląda bardzo stylowo :) Jest to również dość oryginalne wykończenie, bo osobiście u nikogo znajomego takich płytek jeszcze nie widziałam. Więc jeśli również lubicie się wyróżniać i stawiacie na niestandardowe pomysły, to polecam ;)
domagalaSylwia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2018, 11:34

Re: Komu zlecić cięcie płytek?

Postautor: domagalaSylwia » 02 lis 2018, 20:23

najlepiej jakimś fachowcom
joanna11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2018, 20:36

Re: Komu zlecić cięcie płytek?

Postautor: joanna11 » 02 lis 2018, 20:37

Wydaje mi się, że najlepiej znaleźć jakiegoś fachowca i jemu to zlecić.
Radziu_Kozak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2018, 15:42

Re: Komu zlecić cięcie płytek?

Postautor: Radziu_Kozak » 03 lis 2018, 15:49

Najlepiej jakieś firmie, która się na tym zna.
monika3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 04 sty 2019, 08:52

Re: Komu zlecić cięcie płytek?

Postautor: monika3 » 15 sty 2019, 14:32

Najlepiej znaleźć fachowców od kamieniarstwo budowlane warszawa i oni zrobią to za ciebie. Za dużo zachodu z tym, chyba że masz własny sprzęt. Ale jeśli nie to sam musisz zdecydować czy opłaca ci się kupować urządzenia do cięcia, czy już lepiej zlecić to komuś.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość