Dobry psycholog Bielsko

Tu można promować swoje strony
mart_dyskutantka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: 01 lut 2018, 14:09

Dobry psycholog Bielsko

Postautor: mart_dyskutantka » 12 lut 2018, 11:32

Maria Doroniewicz - terapeutka, psycholog, coach w Bielsku Białej. Oferowane są także usługi online - coaching, rzucanie nałogów, terapia (hipnoza i hipnoterapia).

Nie zwlekaj, każdy problem da się rozwiązać!
http://www.maria-doroniewicz.pl
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Dobry psycholog Bielsko

Postautor: polina7 » 01 kwie 2018, 00:56

Na pewno dobre rozwiązanie znajdziecie w Klinice Psychomedic. Pod nr 22 254 54 54 można się umówić na wizytę online . Taka pomoc psychologa online czy telefoniczna naprawdę może pomóc. Poza tym cena takiej wizyty wcale nie jest wysoka. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Dobry psycholog Bielsko

Postautor: remana » 13 sie 2018, 20:28

Czasami bywa tak, jak w moim przypadku, gdzie sama terapia psychologiczna okazała się nieskuteczna. Musiałam wspomóc się lekami, które przepisał mi psychiatra. Zaczęłam stosować xanax i mam nadzieję, że będzie po nim lepiej. Oczywiście terapię psychologiczną również kontynuuję.
nujiczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2019, 17:05

Re: Dobry psycholog Bielsko

Postautor: nujiczek » 23 paź 2019, 22:03

Mi bardzo pomogła hipnoza. Czuję się spokojniejsza nie mam już lęków. Psycholog mi nie pomógł za to hipnoza regresywna tak. Polecam każdemu, niesamowite uczucie i efekty. Nie ma co truć się niedziałającymi lekami...
Awatar użytkownika
xruecker
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2019, 17:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry psycholog Bielsko

Postautor: xruecker » 11 lis 2019, 18:27

Czy ktoś z Was miał styczność z terapią dla dzieci? W sieci znalazłam https://poradniahomine.com/oferta/terapia-dzieci-i-mlodziezy/. W trakcie takich zajęć, terapeuta poznaje świat wewnętrzny dziecka, pomaga mu go nazwać, zrozumieć. Takie oddziaływania pomagają zamienić nieadaptacyjne zachowania czy objawy psychopatologiczne dziecka na zdrowsze formy wyrażania siebie.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość