regały magazynowe

Tu można promować swoje strony
rozwojowy_john
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

regały magazynowe

Postautor: rozwojowy_john » 09 lut 2018, 10:05

Link przydatny każdemu, kto prowadzi przedsiębiorstwo wymagające magazynowania produktów
regał zaciskowy ostrów wielkopolski

monikabert90
Level 1
Level 1

Re: regały magazynowe

Postautor: monikabert90 » 19 paź 2018, 10:07

A komu tak wogóle zlecaliście projekt Waszych hal magazynowych? Czy ktoś z Was współpracował może z firmą Depenbrock Polska? Z tego, co widziałam w ofercie na ich stronie http://depenbrock.pl/oferta/projektowanie-hal-magazynowych, stawiają oni na to, żeby projektowane przez nich hale były funkcjonalne, ekologiczne i bezpieczne, a to chyba bardzo ważne czynniki, prawda?
koja
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: koja » 30 paź 2018, 23:49

W mojej firmie hala jest dziełem Commercecon, firma z Konstantynowa Łódzkiego. Solidni i terminowi, mają spore doświadczenie. Szyją hale na miarę, dokładnie na potrzeby klienta i możliwości finansowe. Na pewno warto do nich się właśnie zgłosić jeśli myślicie o budowie hali. Przez stronę internetową można zamówić darmową wycenę. Odpowiadają błyskawicznie.
trik01
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: trik01 » 31 paź 2018, 09:42

ile w ogóle trwa budowa takiej hali? ta firma tylko w łódzkim działa?
koja
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: koja » 31 paź 2018, 23:22

@trik01 nie, działają na terenie całego kraju, za granicami też już mieli zlecenia. Co do czasu budowy hali od kilku do kilkunastu tygodni, jak w ten czas wciągniesz etap zbierania pozwoleń i projektu to oczywiście będzie dłużej. Ale to zależy od wielkości i przeznaczenia hali, zakresu prac. Jakby nie było - szybko, kilka razy szybciej niż mury.
Tomo33
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Tomo33 » 01 lis 2018, 22:28

Jeśli budujecie dom czy jakiś budynek typu magazyn to ja chciałem polecić najlepszą jaką znam firmę betoniarską https://www.czestobet.pl/oferta/beton-c ... kspozycji/ zajrzyjcie i poczytajcie ich oferty ja uważam że są dobre. Firma zajmuje się produkcją betonu już od 20 lat. Transport też zapewniają. Na stronie macie wszystkie informacje. Mają dużo ofert Polecam zaglądnąć.

Wróć do „Reklama”