Dobry dentysta

Tu można promować swoje strony
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Dobry dentysta

Postautor: pawi » 08 maja 2018, 10:12

Dobry dentysta w Warszawie przyjmuje na Wesołej, znajdziesz go pod adresem http://glamourdental.pl/kontakt tam zawsze wszystko jest bezboleśnie, a to za sprawą doświadczonych stomatolog i najnowocześniejszych sprzętów
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Dobry dentysta

Postautor: kreatywny » 08 maja 2018, 13:17

Odkąd przeprowadziłem się do Wrocławia, zacząłem swoje poszukiwania najlepszego stomatologa. Mam swoje wymagania, które może nie wszyscy rozumieją, ale tak mam i już. Hasło wroclaw-dentysta wpisywałem w wyszukiwarkę przynajmniej raz w miesiącu. Trochę to potrwało zanim nie trafiłem do gabinetu Miserante Dental. Na szczęście dzięki temu mogłem już zaprzestać swoich poszukiwań. Znalazłem to, czego tak długo szukałem.
Awatar użytkownika
Shlen09
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2018, 13:26

Re: Dobry dentysta

Postautor: Shlen09 » 18 maja 2018, 13:17

Hm... A czy na terenie Lublina dalibyście radę coś polecić? Zastanawiam się właśnie, czy np. oferta westdent.pl byłaby warta rozważenia... Co o tym myślicie?
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Dobry dentysta

Postautor: Mateo 77 » 20 maja 2018, 13:58

O zęby powinni się dbać systematycznie. Tylko w ten sposób będziecie w stanie na bieżąco korygować powstającą próchnicę i inne problemy. Warto odbywać wizyty kontrolne w takich miejscach jak Bianco w http://bianco.eu.com/klinika-bianco/co- ... rtodoncja/ bo to zawsze najlepiej wpływa na stan uzębienia. Wiem to po sobie.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Dobry dentysta

Postautor: Pestka » 28 maja 2018, 21:43

Dobry dentysta to taki, który leczy skutecznie i bezboleśnie. Ja mam takie świetnego chirurga stomatologa w Krakowie, do którego chodzę regularnie. Niestety mnie natura nie obdarzyła zdrowymi i mocnymi zębami a rodzicie też nie zadbali o moje zęby jak była dzieckiem więc teraz jako osoba dorosła staram się doprowadzić uzębienie do porządku. Na szczęście trafiłam do świetnych specjalistów z Gabinetu doktor Świątkowskiej i jak na razie wszystko idzie po mojej myśli. Jeszcze trochę i będę miała zeby jak z reklamy :)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Dobry dentysta

Postautor: Arkadiusz1 » 01 lip 2018, 19:00

Ale przecież to Wy sami powinniście wiedzieć, czy dany dentysta wyleczył Was dobrze, czy cały czas pojawiają się jakieś problemy. Ja wychodzę z założenia, że lepiej od razu wybrać sprawdzonego stomatologa, dzięki czemu uniknie się wielu problemów. Na przykładzie gabinetu Triodent możecie w http://www.triodent.com.pl/services/lec ... cia-zebow/ sprawdzić, jak zaawansowane usługi są aktualnie możliwe. Grunt to znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Was.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość