Mieszkania w dużych miestach

Tu można promować swoje strony
vika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 02 lut 2017, 22:23

Re: Mieszkania w dużych miestach

Postautor: vika » 30 gru 2017, 22:22

Zgadzam się z tym, że mieszkania w dużych miastach mają dużo zalet.
Na pewno jedna z zalet to, lepszy dostęp do różnorodnych ofert pracy.
Dobrym miejscem do zamieszkania jest osiedle Alfa Park mieszkania gdańsk morena
Ceny mieszkań na tym osiedlu są atrakcyjne, zaczynają się już od 5 tys zł za metr kwadratowy.
jackwelss39
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 14 mar 2017, 18:11

Re: Mieszkania w dużych miestach

Postautor: jackwelss39 » 09 sty 2018, 18:13

Jesli chodzi o mieszkania do życia to raczej to nie dla mnie. Ja kupiłam mieszkanie, na czas studiów i pracy ale teraz traktuje je jako dodatkowe zrodlo pieniedzy. Buduje sie teraz w mniejszej miejscowosci. Mieszkania w miastach to dla mnie bardzo fajna opcja wlasnie na inwestycje. Jak macie spory kapital to mozecie poszalec na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Pomoże wam również firma http://status.pl szczególnie jeżeli chodzi o zarządzanie i administracje takich nieruchomości, to w przypadku już konkretnych inwestycji
dyskutant_grzesio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 15 gru 2017, 09:16

Re: Mieszkania w dużych miestach

Postautor: dyskutant_grzesio » 10 sty 2018, 13:01

Bez względu na to co wybierzecie, zastanówcie się nad sprawieniem przyjemności jaką jest biokominek.
Apolityczny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 25 paź 2017, 15:51

Re: Mieszkania w dużych miestach

Postautor: Apolityczny » 13 sty 2018, 09:26

Oprócz kupna istnieje też forma wynajmu dla niektórych ludzi może nawet bardziej wygodna bo nie każdy ma zdolność kredytową i może pobrać tak duży kredyt. Rozwiązaniem dla ludzi młodych i studentów, którzy borykają się z problemem znalezienia lokum jest wynajem pokoi lub mieszkań, fajna oferta tu akurat z Katowic katowice akademik duży wybór mieszkań i pokoi q centrum miasta, w pobliżu większości uczelni. Ponadto niewielka kwota wynajmu i wiarygodny najemca.
rafon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:05

Re: Mieszkania w dużych miestach

Postautor: rafon » 19 kwie 2019, 11:27

Jeśli planowałbyś zamieszkać w Krakowie to polecam nowoczesny akademik - Unbibase. Jest on położony blisko centrum i jest przestronnie urządzony.

Polecam
bianca14
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:42

Re: Mieszkania w dużych miestach

Postautor: bianca14 » 14 paź 2020, 10:27

Ja w Krakowie mimo wszystko wybrałam LivinnX, to wyposażenie i lokalizacja naprawdę robią robotę

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość