Pewien pomysl

Tu można promować swoje strony
marta8
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 07 cze 2016, 00:43

Pewien pomysl

Postautor: marta8 » 10 gru 2017, 13:53

Rozgladam sie za jakims sprawdzonym pomyslem na biznes. Czytajac fora internetowe zazwyczaj ludzie pisza o czyms zwiazanym z branza e-commerce .. jednak mam pewne watpliwosci co do tego. Zalozmy, ze co raz wiecej osob bedzie zakladalo sklepy internetowe (juz nie wazne o jakiej tematyce) to w koncu czesc updanie ze wzgledu na przesycenie. Dlatego tez bardziej zalezy mi na czyms bardziej fizycznym .. zwiazanym z uslugami. Ludzi na swiecie przybywa kazdego dnia .. wiec moze cos zwiaznego z branza transportu bedzie dobrym wyborem. Dajmy na to firma zajmujaca sie przeprowadzkami w kraju oraz zagranica brzmi calkiem sensownie. Zorganizowanie wszystko od podstaw moze byc nie lada wyzwaniem .. juz nie mowie o samej flocie samochodow ale o wyposazeniu magazynu. Te bardziej nowoczesne firmy oferuja cos takiego jak przechowanie przewozonych rzeczy w razie jakichs problemow, odplatnie. Moze podpowiecie mi gdzie ewentualnie szukac takich rzeczy jak wozki magazynowe, paleciaki itp. W sieci jest dosyc malo sklepow z takim asortymentem .. najwiekszych wybor do tej pory widzialam w Rajapack - https://www.rajapack.pl/wyposazenie-mag ... 91021.html Jesli jestescie w stanie cos wiecej na ten temat napisac to bede wdzieczna. Pozdrawiam
Jerzy175
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2017, 12:53

Re: Pewien pomysl

Postautor: Jerzy175 » 11 gru 2017, 13:55

No pomysł naprawde ciekawy. Musze przyznać że może CI sie to udać.
_____
auto zastępcze
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Pewien pomysl

Postautor: jjusti18 » 15 sty 2018, 13:37

Skoro myślisz nad założeniem własnej firmy warto być przygotowanym pod każdym względem. Dlatego poczytaj sobie taki artykuł http://www.flashbook.pl/multisport-czy-sie-oplaca/. Dowiesz się co nieco o multisporcie.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość