Dobra książka

Tu można promować swoje strony
karolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2018, 21:41

Re: Dobra książka

Postautor: karolka » 22 mar 2019, 11:19

Witam, osobiście nie czytam książek o polityce, ale może jest ciekawa wolę romanse, historie życiowe i tak ostatnio natrafiłam na książkę "Nokaut Historia bokserki" Agnieszki Rylik, wspaniała i ciekawa historia, chcąc osiągnąć sukces w życiu trzeba dużo pracy i wysiłku w nie włożyć, ale więcej nie piszę bo zachęcam do przeczytania.
Wojciech325
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: Dobra książka

Postautor: Wojciech325 » 27 mar 2019, 12:01

Dobra książka.... Taki dość pojemny temat i w zasadzie można by tutaj wymieniać bez końca, jednakże trzeba będzie podać jakiś jeden tytuł. Co to może być? Moim zdaniem tytułem wartym uwagi zdecydowanie jest historia piękna Umberto Eco. Kto z nas nie zna tego Pana? Wiadomo nie od dziś, że tworzył wspaniałe dzieła literatury :)
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Dobra książka

Postautor: kreatywny » 28 mar 2019, 00:15

A serie książek też Was interesują? Bo jest taka pani o nazwisku Lackberg, która stworzyła niesamowitą serię (https://livro.pl/blog/camilla-lackberg-od-ktorej-ksiazki-zaczac). Jej styl od razu zaczyna się podobać po kilkunastu zdaniach. jest to autorka, która ma wizję pisania i pisze w sposób naprawdę angażujący czytelnika i wymagający od niego myślenia. Książki Lackberg powinny być podstawą każdego miłośnika książek wysokich lotów. Sam mam zamiar przeczytać wszystkie.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość