jaki kantor wybieracie?

Tu można promować swoje strony
krystianek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2017, 15:04

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: krystianek » 27 paź 2017, 15:06

Ja staram się wymieniać pieniądze w zwykłych kantorach, czuję się jakoś bezpieczniej
GargulecRzeczny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2017, 15:15

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: GargulecRzeczny » 30 paź 2017, 19:24

Moim ulubionym z pewnością jest kantor online gieldawalut.com, który oferuje bardzo korzystne kursy oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki weryfikacji kodem SMS. Sprawia to, że nie ma możliwości, żeby ktoś nas okradł nawet, jeśli włamałby się jakimś cudem na nasze konto.
maksimi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2017, 12:40

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: maksimi » 31 paź 2017, 13:12

Tylko internetowe kantory mają sens.
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: DominikaSika » 01 lis 2017, 00:42

Korzystam z usług Amronet już od kilku miesięcy i nigdy się na nim nie zawiodłem. Transakcje przebiegają błyskawicznie i sprawnie, dzięki czemu pieniądze mam już do dyspozycji w kilka do kilkunastu minut. Polecam serdecznie, nie zawiedziecie się :)
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: kumpel » 11 lis 2017, 16:44

Bardzo dobrymi opiniami cieszy się walutomat, ja często wymieniam franki https://www.walutomat.pl/kursy-walut/chf-pln/
ponieważ pracuje w Szwajcarii, moim zdaniem warto. Już na pewno nie skorzystam z kantorów stacjonarnych :)
smola40
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2017, 11:07

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: smola40 » 23 lis 2017, 20:09

A może tutaj znajdziecie informacje na ten temat http://www.e-aviva.pl/ :) Myślę, że nie będzie z tym większego problemu ;)
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: igam » 27 lis 2017, 00:03

Bardzo ważne aby kantor online był bezpieczny. Ja się kierowałam głównie tym:) Sprawdziłam czy strona się otwiera w szyfrowanym połączeniu i czy jest tak jak w banku, że przelew trzeba kodem SMS zatwierdzać.Wybrałam bardzo dobrze, ponieważ oprócz pewności względem bezpieczeństwa kursy są rewelacyjne.
Awatar użytkownika
DonVito
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2018, 12:21

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: DonVito » 14 maja 2018, 12:25

Nie da się ukryć, że są to dość przydatne porady :) Dzięki wielkie :)
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: igam » 15 maja 2018, 01:12

Dobrze wiedzieć co nieco na ten temat:) Znacznie łatwiejsza sprawa wówczas gdy chcemy wybrać jakiś kantor, a tu raptem mamy ich dziesiątki. Dobrze jest też spojrzeć na wysokość prowizji od wymiany, ja nawet znalazłam solidy kantor online, ktory w ogóle jej nie pobiera.
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: igam » 22 maja 2018, 00:11

A jak tutaj z szybkością transakcji społecznościowych? Tak średnio ile się czeka na realizację? Chętnie korzystam z e-kantorów i chętnie poznaję och funkcjonalności, a akurat szybkość jest dla mnie bardzo ważna. Z tych co tak dosłownie od ręki realizują i jednocześnie tanio znam Pluskantor, ale nie zaszkodzi wiedzę wzbogacić, może się przydać. Dobre jest tez to w pluskantotrze, że jak nawet pora późna, nie czeka się do rana tylko automatycznie wszystko sfinalizowane, pełny spokój i dostęp zawsze:)
dekoder29
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwie 2018, 21:29

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: dekoder29 » 22 lip 2018, 10:53

Kantory internetowe są o wiele lepsze od kantorów stacjonarnych. Zapoznaj się ze sprawdzoną, istniejącą już od wielu lat na rynku marką, jaką jest https://ekantor.pl/ Z nimi zyskasz nawet do 10% więcej. Ich dodatkową zaletą jest szybkość wymiany – to zaledwie od 5 do 15 minut. Przekonało się już do niej większość przedsiębiorców i ludzi często podróżujących. Dołącz do nich i Ty.
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: igam » 26 lip 2018, 23:06

Nie ma co przepłacać, zgadam się z Tobą, choć widzę że ludzie nadal odwiedzają też stacjonarne kantory. Ciekawe czemu? Przecież kantor online to tak samo duża tańsza jak i bezpieczniejsza opcja przewalutowania. Kompletnie nie ma się przecież czego obawiać. Pieniądze przepływają bezgotówkowo przez rachunki bankowe, witryny kantorów posiadają taki same zabezpieczenia jak banki a transakcje sa monitorowane i zapisywane w historii.
Asmodeusz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 25 cze 2018, 11:22

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: Asmodeusz » 30 lip 2018, 10:52

Właśnie ten bezgotówkowy przepływ pieniądze do kantorów internetowych przekonuje mnie najbardziej. Od jakiegoś czasu przed każdym wyjazdem do Niemiec wymieniam sobie walutę na Cinkciarzu i przelewam na konto walutowe w euro. Na miejscu płacę praktycznie tylko kartą, a jak trzeba, to wybieram euro z bankomatu. Dzięki temu unikam wysokiego kursu wymiany w moim banku.
Mari
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2018, 07:22

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: Mari » 31 lip 2018, 23:09

Trzeba przyznać, że e-kantory to prawdziwa rewolucja jeśli chodzi o wymianę waluty. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas nie wyobrażał sobie, że może to być takie proste. Co do tego jak wybrać dobry kantor online, to trzeb zwrócić uwagę na trzy aspekty - na atrakcyjny kurs, szybkość przewalutowania i bezpieczeństwo strony. Dodatkowo niektóre kantory mają bardzo fajne promocje dla nowych klientów, więc na to też warto spojrzeć.
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: jaki kantor wybieracie?

Postautor: igam » 07 sie 2018, 00:09

Wszystko to o czym piszesz ma znaczenie:) Są też porównywarki kantorów, ale ja wolałam na własną rękę szukać i weryfikować. Wybrałam dobrze, jestem bardzo zadowolona i z szybkości przewalutowań realizowanych przez kantor online i z tego, że są naprawdę tanie, koszt to mniej niż 0,2% , moge liczyć na dodatkowe rabaty przy większym obrocie miesięcznym i na stałe korzystam z programu cashback, dającego zniżkę przy każdej, nawet drobnej wymianie waluty.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość