Laserowanie usuwanie blizn

Tu można promować swoje strony
polakowalska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 31 paź 2019, 10:02

Laserowanie usuwanie blizn

Postautor: polakowalska » 30 sty 2020, 13:55

Hejka! Zbieram się już jakiś czas z decyzją, żeby się udać na zabieg usuwania blizn laserem kraków. Korci mnie też zamykanie naczynek kraków. Czy ktoś poddawał się takiemu zabiegowi? Czy to boli, a przede wszystkim czy jest bezpieczne dla zdrowia? Pytam o realne doświadczenia, nie internetowe opisy.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Laserowanie usuwanie blizn

Postautor: miracle » 30 sty 2020, 14:55

W jakiej cenie takie usługi?
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Laserowanie usuwanie blizn

Postautor: monikabert90 » 06 sty 2021, 14:25

Mnie niestety nie stać na takie laserowe zabiegi - wiem, że są one skuteczne, ale są też niestety bardzo drogie. Czy możecie mi polecić jakąś tańszą alternatywę, na przykład jakiś skuteczny i niedrogi krem na blizny? Czy ktoś z Was miał na przykład do czynienia z takim kremem jak Ocenicare?
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Laserowanie usuwanie blizn

Postautor: felicja44 » 13 kwie 2021, 12:38

Kremy i inne specyfiki niestety nie pomogą, trzeba zdecydować się na laser, zabiegi laserowe z uzyciem discovery pico dają dobre efekty. W tym wypadku ryzyko powstawania przebarwień jest minimalne, szybko skóra wraca do siebie, blizna staje się praktycznie niewidoczna. Ja przeszłam przez wiele kosmetyków i dopiero zabieg laserowy przyniósł dobry efekt.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość