Zaprojektujemy twój ogród !

Tu można promować swoje strony
Lenorad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:33

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: Lenorad » 14 sty 2019, 14:43

Ocho! Widać, że tęsknimy już za wiosną - to i posty o ogrodzie zaczynają się pojawiać coraz częściej. Zresztą teraz jest najlepszy moment na zaplanowanie ogrodu. U mnie sezon ogrodowy został uroczyście otwarty zakupem kwitnącego hiacynta. :ok: Hiacynt jak zwykle w uprawie hydroponicznej - kto chce wiedzieć więcej o hydroponice, zapraszam do przeczytania poradnika dla miejskich ogrodników: Hydroponika
Dzennika5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:57

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: Dzennika5 » 21 sty 2019, 17:19

Myślicie że warto korzystać z tego typu firm? Ja wcześniej o tym nawet nie myślałam. Mam jednak niewielką działkę i w sumie nie mam jakiś wielkich wymagań. Myślę, że sama spokojnie dam sobie radę z tym zadaniem. Dużo inspiracji i fajnych ozdób i produktów do ogrodu znalazłam na stronce https://gardenowo.pl Zajrzyjcie sobie również pod ten adres.
Barbaraa31
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 02 cze 2018, 09:32

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: Barbaraa31 » 25 sty 2019, 10:54

I tak też zrobiłam zleciłam to firmie, którą mogę z czystym sumieniem polecić, pełen profesjonalizm - tak w skrócie można opisać tą firmę. Fachowe doradztwo, proponują sprawdzone rośliny oraz materiały, wyłącznie od renomowanych firm, naprawdę duży wybór krzewów i drzewek, efekt końcowy przepiękny dla tych co również planują swój ogród proszę zerknijcie na przykłady wykonanych ich zleceń http://multi-projekt.info.pl
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: mol5 » 11 lut 2019, 15:27

Ogród to jedna sprawa ale równie istotnym elementem będzie jego ogrodzenie i porządna, duża brama wjazdowa. Jeżeli o mnie chodzi, to ciekawe bramy znalazłem w sieci i kilkoma modelami się zainspirowałem. W dzisiejszych czasa wybó jest naprawdę ogromny, można dostać oczopląsu.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: bella3 » 11 lut 2019, 21:59

Samodzielnie można zaprojektować ogród. W internecie jest mnóstwo inspiracji. A zaoszczędzone pieniądze za projektanta wydać na rośliny i elementy architektury ogrodowej. W palisady łupane warto zainwestować, dobrze wyglądają jako obramowanie trawników czy ustawione jako płotki. Możliwości wiele a koszt nieduży. Joniec ma takie w ofercie.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: Mateo 77 » 19 lut 2019, 10:12

Bardzo dobrze. Skoro są takie możliwości, to warto z nich skorzystać. Teraz coraz częściej stosowane są systemy nawadniania, które znacznie ułatwiają utrzymanie ogrodu w odpowiednim stanie. Warto zajrzeć do http://www.irriga.pl/szklarnie-nawadnianie.html i przekonać się jakie daje to perspektywy.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: jjusti18 » 24 mar 2019, 17:06

A już myśleliście co posadzicie u siebie w domu? Jakie drzewka, krzewy ozdobne, kwiatki? Warto już powoli się za tym wszystkim rozglądnąć w końcu już niedługo mamy sezon to czas pomyśleć o tych istotnych aspektach. Bardzo dużo ładnych kwiatów w formie cebulek oferuje https://cebulki-kwiatowe.pl/Mieczyki . Ja planuje tam zamówić przykładowo mieczyki, ponieważ jest to roślinka która przepiękne kwiatki.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: trik01 » 20 maja 2019, 23:27

Firma to firma, bez dwóch zdań. Mój piękny i nowoczesny ogród to zasługa Gardenon z Suwałk. Projekty, które tworzy p. Magda ( architekt krajobrazu) są nowoczesne i przemyślane w najmniejszym szczególe. A do tego trafne w realizacji. Czasem projekt na kartce sobie i realizacja sobie. U nich wszystko współgra w 100%.
wojciechkatalog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2019, 15:30
Kontaktowanie:

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: wojciechkatalog » 21 maja 2019, 14:59

Pytanie, jakie firmy potrafią w projekcie uwzględnić pawilon ogrodowy? Nie zawsze chcemy stawiać altanę, która będzie zajmowała miejsce przez cały rok. Ja mam taką praktykę, że na lato, gdy rzeczywiście sporo czasu spędzam na zewnątrz, wówczas rozstawiam taki namiocik. A gdy dni stają się krótsze i częściej siedzimy w domu, wówczas namiot składam, w efekcie mamy więcej miejsca, żeby zaparkować koło domu.
kamilrzepinski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 15 mar 2019, 13:56

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: kamilrzepinski » 27 maja 2019, 12:42

Ja zakładałem ogród przy pomocy firmy zewnętrznej z Warszawy: http://www.hadika.pl/zakladanie-ogrodow/ doceniam ich pracę, ogród wygląda przepięknie. Zakładanie ogrodów w Warszawie polecam właśnie z tą firmą.
Matylda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2017, 13:02

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: Matylda » 01 lip 2019, 20:27

Konkretne meble do każdego ogrodu znajdziesz https://www.edinos.pl/krzepice Rabaty i niskie ceny. Duży wybór.
PatkaNowak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 07 maja 2019, 20:24

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: PatkaNowak » 09 lip 2019, 22:09

Dla mnie ogród to przede wszystkim miejsce odpoczynku :) Uwielbiam tam spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. Dlatego też zadbałam o odpowiedni wygląd mojego ogrodu. Zaczęliśmy od zbudowania pergoli wraz z tarasem. Całość dopełnia cudowny parasol ze sklepu internetowego (zobacz tu), z pewnością daje on duże orzeźwienie gdy na zewnątrz jest trzydzieści parę stopni :)
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: Unika » 19 lip 2019, 14:33

Gdy zobaczyłam, w jakim stanie jest ogród przy domu, do którego się mamy wprowadzić, to ręce mi opadły. Na architektów właśnie nas nie bardzo stać i nawet niezbyt na nowe narzędzia. W starej szopce natomiast znalazłam podkaszarkę i inne urządzenia ogrodowe. Podobno Części AL-KO można w dobrych na Ceneo dostać. Chyba więc jesteśmy uratowani :)
Awatar użytkownika
trimken
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2019, 13:13
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: trimken » 20 lip 2019, 13:17

Ja mam mały ogródek, ale o wszystko zadbałem sam. Sam wykosiłem trawę, chwasty, przekopałem ziemię. Dodatkowo sam zbudowałem altanę. Powiedzcie mi jeśli jesteście w temacie budowy mebli ogrodowych - czy do obróbki drewna przydadzą mi się takie krążki ścierne z włókniny sprasowanej http://www.krazkiscierne.pl/oferta/wloknina-sprawsowana ? Wydaje mi się, że raczej będą odpowiednie, bo firma jest porządna i solidna.
Awatar użytkownika
piotru16
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 20:24

Re: Zaprojektujemy twój ogród !

Postautor: piotru16 » 23 lip 2019, 20:28

Chciałbym do ogrodu zakupić krzesła i czy są dobre sklepy internetowe, w których warto się zaopatrzyć w takie krzesła? Krzesła powinny być w rozsądnej cenie oraz z dobrego materiału.










krzesła gamingowe

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość