dobry prawnik

Tu można promować swoje strony
falaffelek
Forumowicz
Forumowicz

Re: dobry prawnik

Postautor: falaffelek » 05 kwie 2018, 16:31

Ja zawsze korzystam z usług kancelaria adwokacka prawo pracy warszawa i muszę powiedzieć że zawsze nasza współpraca kończyła się pozytywnie. Do tego jeśli chodzi o koszty prowadzenia sprawy jest naprawdę dobrze i nie ma się czego obawiać przy pierwszej współpracy.

Awatar użytkownika
DorisAxline
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: DorisAxline » 07 kwie 2018, 13:38

moja sprawe prowadził prawnik z łodzi, a konkretniej ten http://kancelariabgb.pl/ i wygrałem
bugdo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bugdo » 12 kwie 2018, 10:57

Na gwałt potrzebuję pomocy prawnika, mam duże problemy w sądzie jeżeli chodzi o prawo karne i bez prawnika wydaje mi się, że się nie obejdzie. Znalazłem w internecie kancelaria adwokacka Poznań i zastanawiam się czy nie skorzystać z ich oferty. Trochę się boję tego wszystkiego :( Będę wdzięczny za wszelkie porady
acorus
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: acorus » 12 kwie 2018, 22:14

To zależy do czego tenże prawnik ma się nadać, w jakiej sprawie konkretnie pomóc - np. czym innym jest proces karny, a czym innym upadłość firmy
felicja44
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: felicja44 » 16 kwie 2018, 18:59

Dobra kancelaria specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. W Tczewie w Kancelarii Cejrowski można liczyć na pomoc i w prawie cywilnym, pracy czy administracyjnym, gospodarczym aż po prawo karne.

Wróć do „Reklama”