Smart Kid Belt pas

Tu można promować swoje strony
Postzunia
Level 1
Level 1

Smart Kid Belt pas

Postautor: Postzunia » 20 sty 2020, 19:59

Jak szukasz rozwiązania dzięki któremu oszczędzisz miejsca w aucie to zastąp foteliki dziecięce takimi pasami https://smartkidbelt.com/pl/ Kosztują niewiele i zawsze możesz je mieć pod ręką w przeciwieństwie do fotelików które zajmują mnóstwo miejsca. Dzięki temu pasy możesz zabierać zawsze ze sobą na każdy wyjazd a to gwarantuje bezpieczeństwo dziecka.
PatrycjaKupka
Forumowicz
Forumowicz

Re: Smart Kid Belt pas

Postautor: PatrycjaKupka » 23 sty 2020, 12:02

tak się składa akurat, ze mam te pasy. jak dla mnie sa rewelacyjne ze względu na to,że łatwo się je montuje. Są bardzo dobrą alternatywą dla fotelików. Nie trzeba przenosić, przepinać itd. Poza tym są bardzo bezpieczne o czym świadczą liczne atesty oraz certyfikaty ;)
rybka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rybka » 26 sty 2020, 17:49

Na dniach natrafiłam na testy Smart Kid Belt, które przedstawiła Fundacja Jestem Potrzebny. W testach urządzenie to jest porównywane z dobrymi fotelikami. Wyniki są zdumiewające gdyż to alternatywne rozwiązanie do fotelików klasyfikuje się na dobrym miejscu. Wyniki te utwierdzają mnie to w przekonaniu, że dokonałam swego czasu dobrego wyboru i moje dziecko jest bezpieczne podczas naszych wspólnych wojaży.
JULA-
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JULA- » 31 sty 2020, 18:22

Smart Kid Belt jest pasem który jest najbardziej popularnym na rynku . Opini o nim możemy zasięgnąć na tej stronie https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ . Smart Kid Belt to urządzenie, które umożliwia bezpieczne przewożenie dzieci samochodem. Dba o dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy
Marian111
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Marian111 » 14 lut 2020, 15:25

SMART KID BELT to jedne z lepszych pasów dla naszych pociech. Używam ich dość długo i jestem bardzo zadowolony. Solidnie wykonane. Zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy.

Wróć do „Reklama”