Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Tu można promować swoje strony
Kamil8371
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2016, 12:07

Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: Kamil8371 » 28 cze 2016, 12:23

Hej chciałem was zapytać co myślicie o biznesie w postaci firmy sprzątającej ? Mieszkam w dużym mieście w ostatnim okresie zauważyłem znaczny przyrost rożnego rodzaju biur generalnie powstaje dożo biurowców ( potencjalny klient) z tad moje zainteresowanie ta branża. Robiłem wstępny kosztorysy jeśli chodzi o zakup maszyn czyszczących, oczywiście na początek chciałbym kupić maszyny używane cos takiego jak tu http://szorowarki24.pl/ plus inny sprzet i nie wygląda to zle pytanie czy przy tej konkurencji na rynku jak jest waszym zdaniem jest sens za cos takiego sie zabierać . Proszę o wasze komentarze, pozdrawiam.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: miracle » 30 cze 2016, 15:24

Taki sprzęt to spokojnie można kupić używany.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: pawelek34 » 02 wrz 2016, 09:33

To jest fajny pomysł i niezwykle użyteczne zajęcie. Ja korzystam z usług takiej firmy, pomogli mi już w sprzątaniu garażu i nie tylko. Jestem bardzo zadowolony, bo oferują wysoką jakość usług.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: KowalM2 » 08 sie 2017, 08:55

Odpowiednia firma sprzątająca to podstawa w działaniu firmy czy tez gdy masz do wysprzątania ogromną powierzchnię, życie jest zbyt krótkie żeby marnować je na całodzienne sprzątanie nawet raz w tygodniu. Dlatego lepiej zainwestować w firmę sprzątającą i przy odrobinie wydanej gotówki problem z głowy, a my możemy zająć się czym chcemy podczas naszego wolnego czasu.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: Roxi » 13 sie 2017, 11:14

Ja myślę, że czasem taniej można wynająć jedną osobę, która też sobie ze wszystkim świetnie poradzi. Jeśli chodzi o sprzątanie mieszkań warszawa to warto zajrzeć na stronę https://pozamiatane.pl/. To moim zdaniem bardzo wygodna opcja i warto z niej skorzystać.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: Ela78 » 18 sie 2017, 12:44

A ktoś korzystał z usług Hojo Clean ? Z tego co wiem to moja firma, w której pracuję zatrudnia ekipę z HojoClean do sprzątania. i póki co od dłuższego czasu wywiązują się z powierzonego im zadania. Chyba są godni polecenia. Warto powierzyć zadanie osobom doświadczonym i być zadowolonym z efektów.
Kiku
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 sie 2017, 13:33

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: Kiku » 18 sie 2017, 13:37

Biznes fajny, tylko jak na wszystkim, także na sprzątaniu trzeba się znać :rotfl:
MaryAnn84
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 11 sty 2017, 21:58

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: MaryAnn84 » 01 wrz 2017, 18:39

Według mnie takie firmy są teraz na topie, nie tylko do biur, ale również do domów prywatnych. Ludzie są zabiegani i nie mają wystarczająco czasu ,a zajmowanie sie i dziećmi i domem. Tak samo jeśli chodzi np. o prasowanie. Też niektórym szkoda na to czasu i wolą za grosze zlecić to profesjonalistom: http://prasologia.pl/. Taka usługa jest bardzo tania, ale dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Firma przyjeżdża, zabiera rzeczy, pracuje i odwozi. Nie da się żeby było jeszcze łatwiej i wygodniej :D
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: danielozzo » 11 wrz 2017, 08:07

Obecnie firmy sprzątające mają duży zakres usług. Potrafią wysprzątać praktycznie każdy zakamarek czy to naszego domu czy innego miejsca. Jak ktoś jest leniwy, bądź po prostu nie ma sprzętu, żeby dokładnie wysprzątać, to polecam zatrudnić właśnie taką firmę. :)
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: Agronauta » 15 wrz 2017, 13:22

Jest to dobry pomysł na biznes, ponieważ w bydgoszczy jest taka firma, znajomy w niej pracuje i jest to niezły zarobek dla pracodawcy. Także firma sprzątająca jak najbardziej.
kaajt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 05 paź 2017, 15:10

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: kaajt » 05 paź 2017, 15:19

To Ty wiesz najlepiej co umiesz robić dobrze i na czym ewentualnie dałoby się zarobić. Ja już kilka lat temu ruszyłam z moją firmą. Wszyscy
na początku się śmiali i uważali, że to nie wypali, dziś siedzą cicho. Biznes idzie dobrze, bo wkładam w niego serce i ciągle się dokształam. Teraz np. wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Program jest bardzo ciekawy, wiele można się z niego nauczyć, a wstęp darmowy. Z takich okazji trzeba korzystać.
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: daniellozo » 09 paź 2017, 10:52

Taka firma to raczej dobry pomysł, ponieważ inne firmy raczej same nie sprzątają swoich biur, dlatego zlecają takie prace innym. Z racji, że różnych firm, biur itd. jest coraz więcej, to coraz więcej rąk do sprzątania będzie potrzebne. Jak dla mnie jest to dobry pomysł.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: Kamilka75 » 07 lis 2017, 13:17

Hm, znajoma mojej mamy szybko ogarnęła sprzęt, zbiła kilkanaście tysięcy i pojechała w świat, już z inną spółką. Więc jej się to jak najbardziej opłaciło. Prała dywany, łóżka, fotele, sprzątała biura.. Napracowała się trochę sama, potem wzięła pracowników i proszę, żyje na wyższej stopie. Także próbuj.
A gdybyście szukali firmy sprzątającej dla siebie, to możecie spojrzeć na stronę http://www.clarsystem.pl/serwis/uslugi-porzadkowe/. Siostra z nimi współpracuje i jest bardzo zadowolona z porządku, jaki zostawiają ;) .
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: Arkadiusz1 » 22 lis 2017, 14:33

Myślę, że to ma sens. Teraz takie usługi są potrzebne, bo ludzie cenią sobie komfort i porządek. Jeśli poważnie myślicie o prowadzeniu takiej działalności, to niezwykle przydatne mogą okazać się produkty z https://www.dlaalpinisty.pl/sprzet-alpinistyczny/ Zaglądałem ostatnio do sklepu Dla Alpinisty i podoba mi się, jak porządnie można wyposażyć się pod kątem bezpieczeństwa.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: felicja44 » 28 lis 2017, 20:55

Leifheit ma dobre opinie i na https://www.leifheitsklep.pl/ widziałam, że można u nich dostać wszystko, co niezbędne przy codziennych czynnościach w domu. Sama mam kilka ich produktów - deska do prasowania rewelacja no i system do przechowywania niepotrzebnych chwilowo ubrań czy kołder - polecam.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość