biznes

Tu można promować swoje strony
Monia68
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2017, 21:47

Re: biznes

Postautor: Monia68 » 16 lut 2017, 22:00

Bez działań promocyjnych i inwestowania w pracowników żadna firma daleko nie zajdzie. W Polsce nie jest łatwo prowadzić własny biznes, trzeba być księgowym, prawnikiem i specem w swojej branży. Można również skorzystać ze wsparcia firm zewnętrznych.
Jeżeli zależy Tobie na zwiększeniu wydajności swoich pracowników, to warto dowiedzieć się więcej o ocenie ergonomicznej stanowiska pracy, więcej info na ten temat znajdziecie na http://www.teamprevent.pl/pl/oferta/bezpieczenstwo/bezpieczenstwo_pracy/ergonomia.html
Ola78
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:26

Re: biznes

Postautor: Ola78 » 17 lut 2017, 13:01

A myślał ktoś z Was nad wynajęciem wirtualnego adresu w warszawie ? . Ja mam właśnie problem z adresem bo mieszkam w malutkiej miejscowości i często kontrahenci nie traktują mnie poważnie. Znalazłam taką stronę na której można właśnie wynająć wirtualny adres w warszawie https://cowork.com.pl/wirtualne-biuro/ i to na ulicy Marszałkowskiej . Co o tym myślicie ?
vinci
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 31 maja 2016, 15:15

Re: biznes

Postautor: vinci » 20 lut 2017, 11:48

i konieczność by mieć terminale płatnicze by ludzie mogli płacić kartą. To jednak większy komfort dla klienta, a im większy komfort tym większa szansa, że do nas wróci
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: biznes

Postautor: bella91 » 24 lut 2017, 19:19

Jeśli chcesz założyć sklep internetowy warto zajrzeć na http://pasejo.pl/ Można tam założyć darmowy sklep online.
Platforma jest bardzo prosta w obsłudze i daje możliwość zarządzania księgowością, marketingiem i wyglądem sklepu.
Moim zdaniem w dzisiejszych czasach sklepy internetowe są bardzo opłacalne i tańsze w utrzymaniu niż sklepy stacjonarne.
Wiktoria
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 95
Rejestracja: 04 gru 2016, 23:12

Re: biznes

Postautor: Wiktoria » 26 lut 2017, 22:08

Ja mogę z włąsnego doświadczenia doradzić program online https://afaktury.pl/ . Prosty, funkcjonalny i dostosowany do najnowszych wymogów. Bardzo ułatwia pracę.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: biznes

Postautor: bella91 » 06 mar 2017, 19:38

Ja myślę o małym hotelu w Karpaczu. Od lat mam tam ziemię i dom który nie był uzytkowany. W końcu wymysliłam co z nim zrobić i w tym roku zacznę działać. Znalazłam już ekipę remontową, meble i system rezerwacji online. Jak wszystko pójdzie dobrze to w przyszłym sezonie zacznę działać.
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: biznes

Postautor: DominikaSika » 17 mar 2017, 01:40

Jeśli już poważnie myślicie o biznesie, to zadbajcie o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ja osobiście polecam zapoznać się z aplikacjami biznesowymi typu dynamics 365 pricing od Microsoftu - zdecydowanie warto. Tego rodzaju oprogramowanie pozwala nam zarządzać funduszami tak, jak tylko chcemy, a to jest chyba najważniejszą częścią biznesu, prawda? Cała reszta to już sprawy oczywiste, ale i tak polecam zrobić listę i sprawdzić ją 20 razy :)
Szulska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 03 sie 2016, 18:15

Re: biznes

Postautor: Szulska » 31 mar 2017, 14:02

Sam pomysł na biznes to nie wszystko. Dbanie o niego oraz o pracowników ma chyba największe znaczenie. Warto zainteresować się produktami Sodexo http://sodexomotywacja.pl/produkty/sodexo-select/ Dzięki nim możecie zyskać lojalny i zmotywowany zespół pracowników.
jackwelss39
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 14 mar 2017, 18:11

Re: biznes

Postautor: jackwelss39 » 07 kwie 2017, 15:41

Każdy biznes jest dobry jeżeli włoży się w niego serce, wtedy zawsze musi się udać! Ważne żeby robić to co się lubi ;)Polecam wam założenie własnej gastronomi, od razu mogę wam podrzucić miejsce gdzie możecie się zaopatrzyć: hurtownia cukiernicza - savpol.pl . Ja prowadze swój mały lokalny biznes i jestem zadowolona.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: biznes

Postautor: Arkadiusz1 » 12 kwie 2017, 09:17

Jasne, że warto. Przecież w dzisiejszych czasach duże pieniądze zarabia się najłatwiej właśnie poprzez swoją działalność. W przypadku handlu polecam takie hurtownie jak http://e-nado.pl/koszulki-damskie-gladk ... em-t-shirt gdzie będziecie mieć pewność, że zakupiona u nich odzież jest najlepszej klasy. To się zdecydowanie opłaca, weźcie to pod uwage.
vinci
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 31 maja 2016, 15:15

Re: biznes

Postautor: vinci » 21 kwie 2017, 19:54

wiesz to wcale nie wygląda to tak różowo. Bycie samemu szefem może oznaczać brak urlopu przez cały rok. Wiesz firma musi zarabiać, czasem pewne rzeczy są nieprzewidywalne. ALe najważniejsze by robić to co komu odpowiada:) i żeby mieć dobre zarządzanie ruchem klientów to podstawa w biznesie
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: biznes

Postautor: Ela78 » 25 kwie 2017, 13:41

Skoro już mamy własny biznes musimy też pamiętać że wizerunek firmy jest bardzo ważny. A żeby o to zadbać potrzebujemy profesjonalnej firmy która ma usługi sprzątające,ochrony mienia (różne rozwiązania),technicznej administracji obiektów. Ja już korzystam z usług firmy Clar System ze Szczecina http://www.clarsystem.pl/oddzial-szczecin/ Mają ofertę najwyższej jakości usług porządkowych, prowadzonych w różnych typach budynków: biurach, halach produkcyjnych, magazynach, sklepach, terenach zewnętrznych.
kamilj
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2017, 02:00

Re: biznes

Postautor: kamilj » 27 kwie 2017, 18:58

U mnie świetnie sprawdza się mała księgowość połączona z usługą biura rachunkowego online. Po pierwsze, jeśli wybierzemy odpowiedni program (A darmowe często nie ustępują płatnym), będziemy mogli w przejrzysty sposób wystawiać dokumenty. Po drugie takie dokumenty możemy wtedy bez problemu wysyłać do biura rachunkowego. Kolejna sprawa jest taka, że... Biuro rachunkowe online jest po prostu wygodne i pozwala oszczędzać czas i pieniądze potrzebne na doręczanie papierów. A przecież czas pracy jest opłacany. :)
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: biznes

Postautor: DominikaSika » 27 kwie 2017, 23:54

Dobrze prowadzony biznes powinien mieć dobre oprogramowanie do zarządzania firmą. Osobiście polecam dynamics ax - jest ono najlepsze na rynku, oferuje ogromną funkcjonalność przy dużej prostocie, a także jest bardzo stabilne w działaniu.
Awatar użytkownika
Yanekaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2017, 14:59

Re: biznes

Postautor: Yanekaa » 01 maja 2017, 18:38

U mnie niezbędne są plotery i poszukuję właśnie jakiegoś sensownego serwisu na terenie Poznania... Czy uważacie, że np. ten serwis ploterów byłby dobrym wyborem?

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość