kurs na wózki widłowe - tak czy nie?

karol.bud
Forumowicz
Forumowicz

kurs na wózki widłowe - tak czy nie?

Postautor: karol.bud » 17 sty 2018, 08:52

Mój szef chce zasponsorować mi opłacenie 50% kursu na wózki widłowe a drugie 50 odliczyc od wypłaty - opłaca mi się to czy nie?
i tak musiałbym dopłacić 450zł a widziałem że nieraz kursy tyle kosztują. nie wiem czy to w ogole warto

wschodnia5
Level 1
Level 1

Re: kurs na wózki widłowe - tak czy nie?

Postautor: wschodnia5 » 24 sty 2018, 12:55

Taki kurs bardzo się przydaje. Wielu mężczyzn decyduje się na jego ukończenie. Takie kursy są profesjonalnie prowadzone tutaj https://oszomega.eu/ Dzięki nim szybko zdacie taki kurs i będziecie mieli dodatkową umiejętność. A później łatwo dostać pracę z takim fachem. Opłaca się go robić.
becok
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: becok » 05 kwie 2018, 15:05

ja na twoim miejscy bym się wstrzymał
igam
Level 1
Level 1

Postautor: igam » 12 sty 2019, 00:48

Sam kurs jest bardzo przydatny, ale Twój szef nie oferuje nic atrakcyjnego.Lepiej zrób na własną rękę (taniej) i zmień pracę. Jakby szefowi na pracownikach zależało,50% by dopłacił z własnej kieszeni.
dancia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: dancia » 19 sty 2019, 17:53

No jeśli szef płaci połowę za kurs to chyba się opłaci, bynajmniej nie opłacasz całości. Ale jeśli nie chcesz możesz sam na własną rękę szukać kursu, gdzie mają taniej. Ja np. sam wole zapisać się na szkolenie czy kurs i wiem co wybieram. Tym razem chciałem się zapisać na kurs na operatora koparki tutaj https://www.kursylektor.pl/ bo wiem że w mojej pracy sie to przyda, a wiadomo patrzą na dodatkowe kursy, szkolenia.

Wróć do „Inne”