Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Kamil8371
Forumowicz
Forumowicz

Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: Kamil8371 » 28 cze 2016, 12:23

Hej chciałem was zapytać co myślicie o biznesie w postaci firmy sprzątającej ? Mieszkam w dużym mieście w ostatnim okresie zauważyłem znaczny przyrost rożnego rodzaju biur generalnie powstaje dożo biurowców ( potencjalny klient) z tad moje zainteresowanie ta branża. Robiłem wstępny kosztorysy jeśli chodzi o zakup maszyn czyszczących, oczywiście na początek chciałbym kupić maszyny używane cos takiego jak tu http://szorowarki24.pl/ plus inny sprzet i nie wygląda to zle pytanie czy przy tej konkurencji na rynku jak jest waszym zdaniem jest sens za cos takiego sie zabierać . Proszę o wasze komentarze, pozdrawiam.

miracle
Junior Admin
Junior Admin

Re: Firma sprzątająca - wasze zdanie ?

Postautor: miracle » 30 cze 2016, 15:24

Taki sprzęt to spokojnie można kupić używany.
pawelek34
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pawelek34 » 02 wrz 2016, 09:33

To jest fajny pomysł i niezwykle użyteczne zajęcie. Ja korzystam z usług takiej firmy, pomogli mi już w sprzątaniu garażu i nie tylko. Jestem bardzo zadowolony, bo oferują wysoką jakość usług.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: KowalM2 » 08 sie 2017, 08:55

Odpowiednia firma sprzątająca to podstawa w działaniu firmy czy tez gdy masz do wysprzątania ogromną powierzchnię, życie jest zbyt krótkie żeby marnować je na całodzienne sprzątanie nawet raz w tygodniu. Dlatego lepiej zainwestować w firmę sprzątającą i przy odrobinie wydanej gotówki problem z głowy, a my możemy zająć się czym chcemy podczas naszego wolnego czasu.
Roxi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Roxi » 13 sie 2017, 11:14

Ja myślę, że czasem taniej można wynająć jedną osobę, która też sobie ze wszystkim świetnie poradzi. Jeśli chodzi o sprzątanie mieszkań warszawa to warto zajrzeć na stronę https://pozamiatane.pl/. To moim zdaniem bardzo wygodna opcja i warto z niej skorzystać.
Ela78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ela78 » 18 sie 2017, 12:44

A ktoś korzystał z usług Hojo Clean ? Z tego co wiem to moja firma, w której pracuję zatrudnia ekipę z HojoClean do sprzątania. i póki co od dłuższego czasu wywiązują się z powierzonego im zadania. Chyba są godni polecenia. Warto powierzyć zadanie osobom doświadczonym i być zadowolonym z efektów.
Kiku
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kiku » 18 sie 2017, 13:37

Biznes fajny, tylko jak na wszystkim, także na sprzątaniu trzeba się znać :rotfl:

Wróć do „Inne”