Powoli płacący kontrahenci - jak temu zaradzić ?

Awatar użytkownika
Jacek99
Forumowicz
Forumowicz

Powoli płacący kontrahenci - jak temu zaradzić ?

Postautor: Jacek99 » 12 lip 2018, 13:05

Witajcie mam pewien problem otóż klienci którzy u mnie zamawiają usługi niestety ale ociągają się z wpłatami w jaki sposób mogę pozyskać od nich pieniądze naprawdę zależy mi na czasie...

Monter
Forumowicz
Forumowicz

Re: Powoli płacący kontrahenci - jak temu zaradzić ?

Postautor: Monter » 12 lip 2018, 13:08

Jacek99 pisze:Witajcie mam pewien problem otóż klienci którzy u mnie zamawiają usługi niestety ale ociągają się z wpłatami w jaki sposób mogę pozyskać od nich pieniądze naprawdę zależy mi na czasie...

Ja słyszałem o takiej opcji jak faktoring znajomy mi powiedział polega to na tym że firma płaci za twoje faktury za które muszą zapłacić klienci tylko ze oni robią to odrazu.
Bardzo dobra usługa w przypadku jeżeli zależy nam na szybkim pozyskaniu gotówki za sprzedane usługi
Tutaj Pan tłumaczy w dobry sposób co to jest
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... offHS_Ztag
Awatar użytkownika
Jacek99
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jacek99 » 12 lip 2018, 13:11

Super !
Zdaję się być super inicjatywą dla mnie znasz może stronę dzięki które można skorzystać z faktoringu i skonsultować się z osobami które się na tym dobrze znają ?
Monter
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Monter » 12 lip 2018, 13:19

Jacek99 pisze:Super !
Zdaję się być super inicjatywą dla mnie znasz może stronę dzięki które można skorzystać z faktoringu i skonsultować się z osobami które się na tym dobrze znają ?

Jasne ja wybrałem tą stronę http://faktoring.biz/ Przekonali mnie swoją prostotą w składaniu wniosków ale także można się w łatwy sposób skonsultować ze specjalistami którzy się na tym znają i siedzą tym już dłuższy czas.
Awatar użytkownika
Henioo71
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Henioo71 » 12 lip 2018, 13:35

Również korzystałem z tej strony fajnie bo mają bezpłatną konsultację i wszystko doradzą co i jak naprawdę strona jest na wysokim poziomie a ich pracownicy starają się dopasować rodzaj fakturingu do naszych potrzeb.
Polecam.
guzior
Level 1
Level 1

Postautor: guzior » 15 sie 2018, 00:11

Na każdy temat znajdzie się jakieś rozwiązanie, jak poszukujesz w tym temacie jeszcze więcej informacji, to zawsze możesz odwiedzić bloga http://www.humanuniversity.pl/kiedy-na-emeryture/ i tam trochę o tym poczytać, a warto, bo każdy artykuł napisany jest sumiennie i przejrzyście.

Wróć do „Dyskusje o inwestycjach”