Animacja - zarabianie

Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Animacja - zarabianie

Postautor: Mental.Aura » 10 sie 2017, 13:56

Jak myślicie czy jak jestem dobra w tworzeniu animacji to czy powinnam wciągnąć się w świat reklam ? Bo z tego co wiem w dzisiejszych czasach jest duże zapotrzebowanie na animatorów, ale nie chcę pchać się do firmy tylko raczej jak praca zdalna z domu. Tylko tak czy ja od takiej pracy muszę odprowadzać podatek czy nie ? I co wy o tym sądzicie ?
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2017, 06:31

Re: Animacja - zarabianie

Postautor: MattBrody » 29 sie 2017, 07:41

Tak, jak najbardziej praca animatora w dzisiejszych czasach jest niezwykle ceniona jeśli osoba faktycznie reprezentuje odpowiedni poziom w swoim fachu. Animatorzy służą najczęściej jako pracownicy w reklamach.
Bardzo trudno jest nauczyć się animacji, jak i ich zasad, ale jeszcze trudniej jest nauczyć się rysowania, a to jest nieodłączna część każdego animatora.
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Animacja - zarabianie

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 08:23

Jeżeli jesteś dobra w robieniu animacji to może to być kura znosząca złote jaja, ponieważ dobry grafik, rysownik, animator znajdzie sobie posadę w dodatku dobrze płatną bo artystów się ceni, nie wszystkich ale tylko tych naprawdę dobrych.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Animacja - zarabianie

Postautor: KowalM2 » 08 wrz 2017, 08:25

Filmy animowane są dobrym sposobem na reklamę w sieci czy też telewizji, jeżeli zdobędziesz posadę w której będziesz tworzyła animację np. dla reklamy w telewizji to czeka cie świetlana przyszłość.
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: Animacja - zarabianie

Postautor: BartoNaPanda » 23 paź 2017, 12:50

Animacja jest dobrym sposobem na zarabianie tak samo jak zawód grafika, tylko sęk w tym, że jeżeli nie jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy to w tych dwóch zawodach nie mam tak naprawdę co szukać, ponieważ nikt nas nie zatrudni jeżeli nasza praca będzie tylko mierna. Dlatego w Polsce jest ciężko zarobić pracując w tych zawodach, poza tym osoby bez wyobraźni nie mają co w ogóle startować w tym kierunku. Animacje można wykorzystać na wiele różnych sposobów, np . reklama, filmy kinowe, krótkometrażowe, strony www i wiele innych, których nie będę wymieniał bo straciłbym połowę życia na to.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Animacja - zarabianie

Postautor: koontownik » 23 paź 2017, 13:45

Animacje mają kilka ważnych aspektów o których warto wiedzieć. Sztuką jest dobrze animować, więc jak najbardziej, jeśli ktoś umie bawić się w takie rzeczy to dlaczego by nie zacząć na tym zarabiać? :)
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Animacja - zarabianie

Postautor: pawi » 08 lut 2018, 23:48

Czy zarabianie w internecie jest opłacalne? Na to pytanie postarali się odpowiedzieć na blogu - http://www.pozaistyl.pl/zarabianie-w-internecie/ wydaje mi się, że artykuł jest godny sprawdzenia, bo sporo można się dowiedzieć

Wróć do „Dyskusje o inwestycjach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość