Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości?

Tu można promować swoje strony
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości?

Postautor: gardenia » 24 cze 2019, 20:44

Napiszcie mi lepiej jak skutecznie odzyskać wywłaszczoną nieruchomość? Chodzi mi konkretnie o wywłaszczenie na mocy tzw. dekretu Bieruta. Dekretu z dnia 26 października 1945 roku o własności i użytkowaniu gruntów na obszarze miasta Warszawy. Czytałam o kancelarii zajmującej się tymi sprawami. Konkretnie chodzi mi o kancelarię http://suwka.pl/ . Kancelaria znajduje się przy ulicy Wilczej 8 lok. 3. Podobno sprawy prowadzone przez nich dają spore szanse na ich wygranie. Co sądzicie na ten temat?
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości?

Postautor: trik01 » 21 sie 2019, 20:10

Nie zawsze ze sprzedażą mieszkania idzie tak łatwo i przyjemnie. Zdarza się, że przeszkodą teoretycznie nie do przejścia może być szereg różnych problemów prawnych. Wówczas sprzedaż wydaje się być niemożliwa. Otóż są firmy jak https://grb-nieruchomosci.pl/skup-nieru ... -prawnymi/ , które właśnie takim skupem mieszkań zajmują się profesjonalnie. To taka firma na skup mieszkania z problemami.
alena60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2019, 17:19

Re: Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości?

Postautor: alena60 » 06 wrz 2019, 17:23

Ja tam raczej wolę skorzystać z usług agenta. Jest wiele formalności
tomekkrkr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2019, 22:41

Re: Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości?

Postautor: tomekkrkr » 17 paź 2019, 22:52

Ja polecam skupy nieruchomości. kojarzę dobrą firmę skupującą nieruchomości w Krakowie. Skupują nieruchomości Kielcachrównież więc mamy kilka propozycji do wyboru.
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości?

Postautor: śmieszek » 28 gru 2019, 17:36

Czy ja wiem czy istnieje jakiś sprawdzony sposób na sprzedanie w dość szybkim tempie i za taką kwotę jaką chcemy nieruchomość? Pewnie najpewniej i bezpieczniej jest to zrobić poprzez firmę zajmującą się sprzedażą nieruchomości ale to także wiąże się z pewnymi kosztami. Słyszałam,że można sprzedać nieruchomość poprzez serwis ogłoszeń https://pokato.pl/ Podobno jest to bardzo ciekawy portal gdzie praktycznie możesz sprzedać i kupić wszystko. Uważam, że warto z takich możliwości skorzystać
meggie.stracke
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2020, 18:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości?

Postautor: meggie.stracke » 06 gru 2020, 18:14

Wiele deweloperów korzysta z systemu CRM, gdzie w jednym miejscu można zarządzać szansami sprzedaży i bazą klientów, a także gromadzić wszystkie dokumenty niezbędne w procesie handlowym i dalszej obsłudze sprzedażowej i posprzedażowej.

_______________________________________
crm dla dewelopera

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość