projekt badawczy a brak funduszy

Wszystko na temat zarabiania
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: projekt badawczy a brak funduszy

Postautor: felicja44 » 21 sty 2019, 21:59

Możesz próbować starać się o dotacje z UE, ale wiadomo ze to nie jest łatwe, dużo papierów i szanse pewnie niewielkie. Gdzieś ostatnio czytałam o takiej firmie nobilitus.pl . Z tego co wiem, właśnie zajmują się załatwianiem takich dofinansowań dla naukowców. Zobacz sobie, czy o coś takiego ci chodzi.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: projekt badawczy a brak funduszy

Postautor: felicja44 » 24 sty 2019, 21:46

To prawda 70% to bardzo dużo jak na takie działania. Pomogą ci we wszystkich formalnościach, mają w tym ogromne doświadczenie. Daj znać, czy się udało. Będę trzymać kciuki.
karolina1918
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 03 lut 2018, 13:53

Re: projekt badawczy a brak funduszy

Postautor: karolina1918 » 22 lut 2019, 11:00

Jeśli chodzi o dofinansowania z UE to ja całkiem niedawno starałam się o pozyskanie dotacji na rozwój działalności i uważam, że najlepiej z takimi sprawami zgłaszać się do profesjonalistów. Ja korzystałam z usług firmy Signum i byłam bardzo zadowolona. Samo przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej było dla mnie zbyt skomplikowane, a im poszło sprawnie i szybko. Wnioski o dofinansowanie unijne to wcale nie taka prosta sprawa jak się wydaje, zobacz sobie tutaj: http://www.signum.org.pl/oferta/przygotowanie-dokumentacji-aplikacyjnej-wniosku/, a co dopiero reszta formalności. Zaglądnij sobie do oferty tej firmy, bo naprawdę warto skorzystać z ich usług. :)
kobieta1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 08 cze 2020, 14:52

wnioski o dofinansowanie

Postautor: kobieta1 » 08 cze 2020, 15:02

Hej:)
Potrzebuję wypełnić wnioski o dofinansowanie. Czy ktoś z was zna firmę, która mogłaby mi w tym pomóc?
Todarek12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 18 sie 2020, 11:23

Re: projekt badawczy a brak funduszy

Postautor: Todarek12 » 25 wrz 2020, 10:51

Może warto postarać się o jakieś dofinansowanie? Ja skorzystałem z tego, jak tworzyłem firmę przetwórstwa odpadów. Dzięki temu mogłem zakupić belownice do odpadów, które były potrzebne.
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: projekt badawczy a brak funduszy

Postautor: polina7 » 05 sty 2021, 01:20

Trzeba pozyskać na to odpowiednie środki. Można bowiem skorzystać z dotacji czy też preferencyjnych pożyczek. Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://edoradca.pl/na-co-mozesz-pozysk ... rozwojowe/ i poczytajcie na ten temat. Być może uda wam się tam znaleźć rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Propozycji tak naprawdę jest wiele.

Wróć do „Zarabianie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość