jak zatrudnić dobrego pracownika?

Tu można promować swoje strony
pluto
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2019, 13:24

jak zatrudnić dobrego pracownika?

Postautor: pluto » 21 sty 2019, 13:26

część, tutaj znalazłem kilka ciekawych rad na co zwracać uwagę zatrudniając operatora wózka, ja szukam do restauracji dobrego kucharza - sam średnio się znam na gotowaniu i powiedzcie jak zatrudnić kogoś, kto mnie nie oszuka, tylko serio się zna?
pieknyolek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:14

Re: jak zatrudnić dobrego pracownika?

Postautor: pieknyolek » 29 sty 2019, 14:14

Czasami mimo super opinii i tak pracownik, którego zatrudnisz może nie nadawać się na daną pozycję. Ja zaryzykowałbym przyjęcie pracowników zza granicy. Na tej stronie https://apsprofitpolska.pl/ znajdziesz kilku dobrze zapowiadających się kucharzy, którzy mogą ci pomóc.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: jak zatrudnić dobrego pracownika?

Postautor: szyna » 11 lut 2019, 11:06

Przede wszystkim warto dokładnie porozmawiać z pracownikiem, a także w razie potrzeby sprawdzić jego referencje.
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: jak zatrudnić dobrego pracownika?

Postautor: igam » 13 lut 2019, 21:00

Wbrew pozorom to nie jest takie proste, wszystko zwykle wychodzi w okresie próbnym zatrudnienia.
krystynastryjak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 01 mar 2017, 16:38

Re: jak zatrudnić dobrego pracownika?

Postautor: krystynastryjak » 21 mar 2019, 11:48

Jakiś czas temu zaczynałam prace w Poznaniu na magazynie i wydaje mi się, że o wszystkim o czym tu mówicie na pewno jest troche racji. Ale z perspektywy pracownika powiem wam, że kluczowe znaczenie ma dobre wdrożenie. Kiedy ktoś mi na samym poczatku wszystko wyjaśni, powie jak działa zespół, co jest najważniejsze w pracy, to ja wiem czym sie kierować, jak ukaldac sobie zadania. W tej firmie w której teraz pracuje jest własnie taki zwyczaj i to mega cenie. Wiele osob tez sie w ten sposob nie zniecheca
Strelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:07

Re: jak zatrudnić dobrego pracownika?

Postautor: Strelka » 22 mar 2019, 13:31

Odpowiedni proces rekrutacyjny to wcale nie jest taka łatwa sprawa. Z drugiej strony można też dobrego pracownika stworzyć, dając mu odpowiednie warunki pracy i motywacje do pracy. Tu z pomocą przychodzą systemy benefitowe takie jak https://nais.pl Korzystacie z takich opcji w swoich firmach? Propozycja od Nais daje możliwości korzystania z pakietów rozrywkowych, gastronomicznych, sportowych, modowych i wielu innych zniżek i korzyści.
Paula883
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 20 cze 2018, 23:21

Re: jak zatrudnić dobrego pracownika?

Postautor: Paula883 » 28 maja 2019, 11:56

Zatrudnić można nawet stażystę na początek. Pytanie jest jak zrobić z niego dobrego pracownika. Ja powysyłałam niedawno swoich na nlp w sprzedaży i muszę przyznać, że rezultaty są rewelacyjne. Według mnie to dobry pomysł dla pracowników z działu handlowego.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość