Hotele konferencyjne posiadające sale na ponad 300 osób w Warszawie – które polecacie.

Tu można promować swoje strony
Matylda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2017, 13:02

Re: Hotele konferencyjne posiadające sale na ponad 300 osób w Warszawie – które polecacie.

Postautor: Matylda » 14 gru 2018, 16:57

Wiesz może warto poszukać w sieci. Koleżanka poleciła mi ostatnio stronę http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/ Bardzo fajnym, kompleksowym miejscem jest hotel Hilton. Na pewno coś znajdziesz.
poztywny2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 15 wrz 2018, 20:34

Re: Hotele konferencyjne posiadające sale na ponad 300 osób w Warszawie – które polecacie.

Postautor: poztywny2 » 18 gru 2018, 21:34

Matylda ma rację, warto poszukać na tej stronce. Ja z kolei organizowałem ostatnio konferencję w Poznaniu, udało mi się wynająć salę konferencyjną wraz z pokojami w hotelu Traffic https://www.hoteltraffic.pl/ Muszę przyznać, że sala jest fenomenalna, znakomicie przygotowana do organizacji konferencji. Pokoje też są świetne, goście byli bardzo zadowoleni z pobytu. Z tego co wiem, to sporo firm decyduje się organizować tam różne konferencje i szkolenia. Jeśli Twój szef będzie chciał organizować konferencję w Poznaniu, szczerze polecam Hotel Traffic
przyszlazonkaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2018, 22:35

Re: Hotele konferencyjne posiadające sale na ponad 300 osób w Warszawie – które polecacie.

Postautor: przyszlazonkaa » 19 gru 2018, 11:33

jak to nie musi być w Centrum ani obok lotniska to polecam ofertę Hotelu Boss na Wale Miedzeszyńskim. Dojazd jest w porządku zarówno pociągiem, komunikacją miejską jak i samochodem. DO tego często mają jakieś promocje dla biznesu i ciekawe pakiety konferencyjne. Największa sala pomieści ponad 500 osób, więc spokojnie możecie tu organizować swoje wydarzenia. Dużo pokoi, więc swoich gości będziecie mogli zakwaterować bez problemu. Pokoje są klimatyzowane, ładnie urządzone w jasnej tonacji, nie męczącej oczu. Wnętrza sal konferencyjnych są klasyczne, też jasne i z ładnymi i wygodnymi meblami! Łącznie jest chyba 16 klimatyzowanych sal do organizacji wydarzeń biznesowych, zarówno tych większych jak i mniejszych. Do dyspozycji jest sprzęt elektroniczny, rzutniki, mikrofony, profesjonalne nagłośnienie, a dla potrzebujących jest możliwość skorzystania z tłumacza. Smaczne bufetowe śniadania i obiady. Jest tez Karczma Góralska, ale nie korzystaliśmy to nie wiem czy jest czynna cały czas czy tylko na zorganizowane wydarzenia. Za to można się odprężyć basenie czy masażu lub grając w kręgle.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość