Biznes Benefit

Wszystko na temat zarabiania
jolciaop
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2018, 15:46

Biznes Benefit

Postautor: jolciaop » 25 kwie 2018, 15:47

Słyszałam dużo o tej karcie i chcę ją zaproponować swoim pracownikom jako forma dodatku pozapłacowego do pensji. Wiem, że zniżki są bardzo duże bo aż do 70% i co chwila pojawiają się nowe usługi które przystępują do programu. Jak program Biznes Benefit wygląda od strony przystępującego do programu/pracodawcy?
weronikap
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2018, 09:42

Re: Biznes Benefit

Postautor: weronikap » 26 kwie 2018, 09:46

Napisz do nich maila i wszystko ustalicie (zniżki, profil itd). Ja przystąpiłam do programu bo mam salon fryzjerski w Warszawie, zakupiłam karty i zauważyłam, że ruch się zwiększył. Klientki, które mają już karty coraz częściej wracają by skorzystać ze zniżek, ale też pojawiło się wiele innych klientów, którzy mają karty na przykład z pracy.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Biznes Benefit

Postautor: wschodnia5 » 31 sie 2018, 19:16

A w swoim biznesie jakie rozwiazania wam sie przydaja? Tutaj https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/ widzialam firme, ktora zajmuje sie tworzeniem specjalnego oprogramowania dla biznesu. Moze to pomoc w szybkim zarzadzaniu swoja firma. Warto o tym pomyslec.
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: Biznes Benefit

Postautor: rozaluksemburg » 18 mar 2019, 12:05

W firmie, w której pracuje jeden z moich znajomych otrzymują przedpłacone karty jako pozapłacowe benefity w ramach usług tej firmy: https://www.edenred.pl/pl/. Strasznie mu tego zazdroszczę. No, ale słyszałam, że i u nas szef planuje coś takiego wprowadzić (w końcu…!), zatem nic straconego. Zatem jak ktoś szuka jakiejś firmy, w której zajęliby się zwiększeniem motywacji pracowników za pomocą różnego rodzaju benefitów to sądzę, że warto sobie ją sprawdzić, zwłaszcza, że tyle dobrego na jej temat słyszałam.
kabix179
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 27 cze 2018, 22:37

Re: Biznes Benefit

Postautor: kabix179 » 18 mar 2019, 16:15

Ostatnio w internecie napatoczyłam się na dane o tym na blogu - portal ekonomiczny .To wyjątkowo mądry wpis. Według mnie można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie będziecie żałować. Są tam zarówno inne fajne wiadomości.

Wróć do „Zarabianie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość