Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Wszystko na temat zarabiania
Padali
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 20 lip 2018, 21:41

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: Padali » 05 lis 2018, 20:14

Wystarczy sprawdzić jaką ofertę ma kantor online (np. Gieldawalut) i porównać ją z oferta kantoru stacjonarnego, żeby się przekonać, że wymiana w sieci jest tańsza. Poza tym, jak dla mnie, ma tez inne zalety. Oszczędność czasu, większe bezpieczeństwo i gwarancja ceny - bo w kantorach stacjonarnych to różnie bywa z kursem wyświetlanym na tablicy, a potem naliczanym.
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: igam » 16 lis 2018, 22:25

Można też porównać kurs w e-kantorze ze średnim kursem rynkowym. Im mniejsza różnica, tym bardziej opłacalne przewalutowanie. Amronet np. wycenia bardzo korzystnie, standardowo można kupić walutę po kursie który od rynkowego różni się szczątkowo, poniżej grosza.
Mari
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2018, 07:22

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: Mari » 27 gru 2018, 06:58

Jeśli chodzi o naprawdę dobry kantor online, to warto zajrzeć na stronę Pluskantor.pl. Kantor znany z bardzo dobrych kursów, niskiego spreadu i świetnego podejścia do klientów. Dają możliwość skorzystania z odroczonej płatności, a poza tamy dla nowych klientów mają wymianę za darmo do 1000 złotych. Dla mnie w tym momencie nie ma lepszego kantoru online.
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: igam » 27 gru 2018, 21:54

Jak widać, kantor online daje szereg korzystnych funkcjonalności:) Poza tańszymi niżeli tradycyjne przewalutowaniami można korzystać z promocji, tanich transferów międzynarodowych czy nawet wymiany po samodzielnie ustalonym kursie.
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: kiffi » 03 sty 2019, 21:25

Pewnie ze sie oplaca, ja wymieniam juz od dawna na https://www.pluskantor.pl/ i jestem bardzo zadowolona bo wszystko szybciutko i sprawnie :) No i kursy walut sa naprawde ok
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: igam » 13 lut 2019, 20:57

Ja opłacalność internetowej wymiany waluty dostrzegam po coraz większych oszczędnościach na swoich przewalutowaniach. A poza tym dzięki temu, że kantor online realizuje przewalutowanie w parę minut mam też więcej czasu na inne zajęcia, nie muszę chodzić do placówki, nie muszę pilnować się godzin, bo usługa online działa przez całą dobę a więc to kiedy wymienię walutę zależy wyłącznie ode mnie.
LaReina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 10:09

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: LaReina » 21 lut 2019, 10:15

Wiesz... niektórzy wolą chodzić do placówki. To tak samo jak z bankiem. Też niektórzy wolą chodzić do oddziału banku. Jednak wiadomo, co prawda to prawda. To co jest przez internet jest po prostu dla nas wygodniejsze, bo wszelkie oplaty możemy dokonać z dowolnego miejsca na ziemi itd. To samo zaczyna wyglądać z wymiana walut. Przyznam, ze jeszcze nigdy nie korzystałam z internetowego kantora. Nie wiem jak to wygląda. Na czym to polega itd. Na razie to czytam sobie opinie na temat takiego jednego kantora Amronet https://opinie.info.pl/forum/amronet/355 No faktycznie ludzie sobie chwalą, że są dobre kursy itd. A tutaj ktoś z tego korzystał? Pozdrawiam
SoryGregory
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2019, 14:57

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: SoryGregory » 22 lut 2019, 15:04

Zarówno kantor stacjonarny jak i internetowy mają swoje wady i zalety. Dla mnie sprawa jest prosta. Jeśli ktoś potrzebuje gotówki niech idzie do stacjonarnego. Jeśli ktoś potrzebuje wymienić większą ilość pieniędzy lub po prostu chce to zrobić po bardzo dobrym kursie to kantor internetowy będzie najlepszy. Ja wymieniam w Kantor Ekspert a na wakacje wymieniam w zwykłym kantorze żeby mieć zaskórniaki. Jestem zadowolony i z tego co obliczałem to już sporo na tym zaoszczędziłem . :hyhy:
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: igam » 22 lut 2019, 23:30

Gotówka do ręki to chyba jedyna zaleta stacjonarnego kantoru. W końcu to kantor online oferuje lepsze ceny oraz super wygodę dokonywania transakcji z każdego miejsca i o każdej porze.
Asmodeusz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 25 cze 2018, 11:22

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: Asmodeusz » 18 kwie 2019, 10:48

Tu już nie chodzi nawet o to, czy się opłaca, bo to oczywiste. Bardziej chodzi o to, ile można na tym zaoszczędzić. Bo jeżeli wymieniamy kasę raz na rok na wakacje jakies 400 euro, to oszczędności owszem będą, ale nie jakoś super duże. Choć zawsze można trochę zyskać. Ale przy bardziej regularnych wymianach, np. przy kredycie we franku, to już jest niezły biznes i zauważalne oszczędności. Cinkciarz.pl ma na przykład specjalne funkcje dla frankowiczów, dzięki którym kredyt spłaca się praktycznie sam. No i jest znacznie taniej niż w banku, więc dla mnie to petarda.
rpberrt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2019, 13:43

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: rpberrt » 16 paź 2019, 13:47

Kantorekspert.pl korystam kilka lat i polecam kazdemu wymiane
amely
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 14 wrz 2019, 10:22

Re: Internetowa wymiana walut - to się opłaca!

Postautor: amely » 02 lis 2019, 17:19

Wymiana pieniędzy jeszcze nigdy nie była tak prosta i wygodna jak teraz. Przez internet bez problemu uda się wymienić dowolną kwotę i przesłać ją na konto. Przelewy są darmowe w Waluteo. Wiele osób korzysta z tego kantoru online. Wygodna opcja i zawsze pewność, że pieniądze bezpiecznie znajdą się na koncie.

Wróć do „Zarabianie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość